Kombin Yarat Kombin Kazan (:

08:45Yılbaşı Gecesi için En Güzel kombini yaratmaya var mısın?
Yarışmanın birincisi 750 TL değerindeki ödülün sahibi olacak! Eğer "Kombin yaratmakta üstüme yok!" diyorsan sen de mutlaka katıl; bu kıyasıya mücadeleyi kaçırma!
Tek yapman gereken, İndirimlr'in seçmiş olduğu online mağazalardan seçeceğin giysi, ayakkabı, çanta, aksesuar, takı, kozmetik ve parfüm ile en göz alıcı kombini yaratmak. 750 TL bütçe ile gerçekten baş döndürücü bir kombin yaratırım diyorsan; işte fırsat!
Facebook'ta yayınlayacağımız yarışma albümündeki kombini ile en çok “Like (Beğen)” alan ilk 10 aday jüri seçmelerine kalacak.
Ardından İndirimlr'in stil direktörleri arasından seçilen jürinin oyları ile belirlenecek adaylardan 1. gelecek yarışmacı 750 TL'nin sahibi olacak. 2. ve 3. yarışmacılar ise 250 ve 100 TL'lik para ödülünün sahibi olacaklar.
Yarışmaya katılım sağlayan tüm adaylara ise, blog yayınlarına teşekkür olarak sponsor mağazalardan özel hediye çekleri ve indirim kuponları armağan edilecektir.

Ayrıntılı bilgiler için http://www.indirimlr.com/2013-yilbasi-kombinim adresini ziyaret etmenizi öneririm. Herkese bol yaratıcı fikirler ve bol şanslar (:

You Might Also Like

1 Yorum