Kozmetik İçin Adresimiz: Buycosmo.com

16:18


Bitmeye yaklaşan Çarşamba gününden tekrar merhabalar herkese. Hemen hemen her gün yeni bir kozmetik sitesi ile karşılaşıyoruz. Biz mağaza mağaza gezsek de yine online olarak alışverişten vazgeçemiyoruz bir türlü. Hal böyle olunca da hem kaliteli ürünler satan, hem hızlı hem de müşteri memnuniyetine önem veren adresleri arıyoruz doğal olarak.
Benim de tesadüfen internette gezerken gördüğüm bu siteyi sizinle de paylaşmak istedim. Çünkü; ürün çeşitliliği gayet doyurucu.
Ayrıca kendilerinin de yazdığı cümleler memnun edecek cinsten. " BuyCosmo'da yapılan 50 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir.Tüm ürünlerde 3 taksit, 100TL üzeri alışverişlerinizde 6 taksit imkanından faydalanabilirsiniz. İster "Kredi Kartı", ister "Havale" veya "PayPal", isterseniz de "Kapıda Ödeme" seçeneğiyle ödemenizi yapabilirsiniz. BuyCosmo'da süreli kampanyalı ürünler, süresi sona erdiğinde satıştan kalkmaz. Satın almak istediğiniz ürün için zamanla yarışmak zorunda kalmazsınız. Süreli satıştaki ürünlerde, süresi boyunca, ekstra indirimlerden yararlanabilirsiniz. "
Henüz denemedim ama ilk fırsatta bu siteyi deneyip olumlu ya da olumsuz fikirlerimi tekrar paylaşmak isterim.

You Might Also Like

0 Yorum