Hediye Seçmek & Almak (; Netlence.com

16:51

Şu an kafamızı kurcalayan en büyük sorun bu sanırım. Yılbaşı yaklaşıyor, heyecanlar artıyor ustune bir de hediye stresi eklenince olaylar olaylar (: Kime alsam, ne alsam, bana ne alacaklar acaba ? soruları kafamızda dolanıp duruyor, içimizi kemiriyor. Durumlar daha fazla kötüye sarmadan sizlere güzel bir siteden bahsetmek istiyorum.

www.netlence.com adresimiz.


Sloganları da oldukça keyifli (: 

Netlence’den Kötü Hediyeyle Başa Çıkmanın Yolları!

Yeni yıl heyecanıyla kendini iyiden iyiye hissettiren hediye telaşı bazen yerini kötü sürprizlere bırakabiliyor. Yaşayan bilir, kötü hediye paketten çıktığı anda yüzünüzde beliren o mikro ifade kolay kolay gizlenemez.

İşte bu tip durumlar için çözüm Netlence.com’dan geliyor: “Kötü Hediyeyle Başa Çıkmanın Yolları” Tabii bunlarla uğraşmak istemeyenler için daha iyi bir alternatif var: Netlence.com’un kendisi.

Çünkü Netlence.com’un diğer alışveriş sitelerinden farkı “bir sosyal alışveriş ağı” olması:
·          
      Facebook ile bağlanarak arkadaşlarınızı ekleyebiliyorsunuz. Yüzlerce özel tasarım arasından dilediğinizi beğenip wishlist oluşturabiliyorsunuz. Arkadaşlarınız neleri beğenmiş görebiliyorsunuz, arkadaşlarınızda Sizinkileri görebiliyorlar. Etkinlik oluşturup hep birlikte ortak hediye alabiliyorsunuz.

Böylece artık hayatınızda kötü sürprizlere yer kalmıyor!*Basın Bültenidir


You Might Also Like

1 Yorum

  1. merhaba,
    hobi etkinlik son durumunu paylaşmak isterim
    https://www.facebook.com/media/set/?set=a.707013899332594.1073741825.481468248553828&type=1

    YanıtlaSil