Veet Naturals Yepyeni Ürünler

11:43

VEET NATURALS YEPYENİ İÇERİĞİYLE KİŞİSEL DENEYİMİNİZ İÇİN ÇOK YAKINDA SİZLERLE...

Benim de ürünlerini severek kullandığım bir marka olan Veet yeni ürünleri ile karşımızda. Eklenen ürünlerin yanı sıra içeriklerinin de değişmesi beni meraklandırdı açıkcası. Tüy dökücü kremini yoğunlukla kullandığım için Shea Yağı özleri eklenen bu yeni kremini denemek için sabırsızlanıyorum.


DÜNYACA ÜNLÜ GÜZELLİK MARKASI VEET’İN KAMPANYASINI ADRIANA LIMA İLE YÜRÜTTÜĞÜ İKİ YENİ ‘’VEET NATURALS’’ İLE TANIŞIN…
 
Dünyaca ünlü iki isim Veet ve Adriana Lima, Veet güzellik markasının iki yeni ürünü ‘’Veet Naturals’’ için bir araya geldi. Yepyeni içeriğiyle diğer ürünlerinden farklı olarak, Naturals depilasyon serisi %100 doğal bileşenlerle zenginlestirilmiştir. İçeriğinde bulunan  shea yağı özü cildin bir yandan nemli ve yumuşak kalmasını sağlarken diğer yandan cilde bakım yaparak genç kalmasını sağlar. Veet Naturals serisinde ağda bantlarının yanısıra özel naturel içerikler diğer tüy dökücü  krem kategorilerine de uygulanarak tüketiciyle buluşacaktır. 

Ağda bantlarının en işlevsel tarafı ise, zamanla mücadele eden şehirli kadınların pratik  ve ağrısız bir biçimde günlük hayatlarını kolaylaştırmasıdır. Diğer yandan tüy dökücü kremler ise tıraş bıçağına nazaran 2 kat daha duzun süre pürüssüz bir cilde sahip olmanızın altın anahtarlarındandır.

İpeksi ve parlak bir cilt için Veet Naturals’ı mutlaka deneyin…

 Tavsiye edilen satış fiyatı: Veet Naturals Sir Ağda Bandı (Yüz): 24,99 TL
 

Tavsiye edilen satış fiyatı:  Veet Naturals Tüy Dökücü Krem (90 ml): 18,99 TL

                                             
Tavsiye edilen satış fiyatı: Veet Naturals Sir Ağda Bandı:18,99 TL *Basın bültenidir.


You Might Also Like

0 Yorum