Flormar'dan Yeni Pin-Up Koleksiyonu

16:27

Kozmetik firmaları sonbahara girdiğimiz bu aylarda yeni koleksiyonlarını da bir bir yayınlamaya başladılar. Flormar'da yeni çıkardığı her koleksiyonu ile bizi büyüleyen bir firma. Evet, Flormar'ın yeni koleksiyonu ise; Pin-Up Koleksiyonu


Nedir Pin-Up peki? Çekici ve güzel bir kadının nasıl olması gerektiğini anlatan kadın fotoğrafları olarak ortaya çıkmıştır. Ayrıca bu fotoğrafların çizim ve illüstrasyonlarına da verilen isim haline gelmiştir. İşte bu akım için en bilinen örnek modeller ise Rita Hayworth, Ava Gardner, Brigitte Bardot, Audrey Hepburn, Grace Kelly, Marilyn Monroe ve Elizabeth Taylor gibi güzellikleri ve dişilikleri ile sembol haline gelmiş ünlülerdir.
Gelelim Flormar'ın bu koleksiyonunda yer alan o dönemi hatırlatan ürünlere. Bu koleksiyonun aynı zamanda ürünleri haricinde ambalajları da oldukça ilgi çekici. Gönül isterdi ki kutu üzerinde ki gibi kalsınlar (;

1. Delicious Lipstick Stylo, 19,50 TL - Zengin renk seçenekleriyle dudak makyajınızda fark katar. Formülündeki vitamin E, kakao, shea yağı ve orkide kompleksi sayesinde bu ürün cildin nem dengesini koruyarak gün boyunca konforlu bir his sağlar.Özel içerikler, dokuya yumuşaklık kazandırarak, kolay uygulama imkanı sunar. Mat ve parlak olmak üzere farklı sonuçlar yaratan bu ruj, ayrıca SPF 15 koruma faktörü ile dudakları güneşin zararlı ışınlarına karşı korur.

2. Smooth'n Blush, 19,50 TL - Elmacık kemiklerini belirginleştirir, aydınlık ve canlılık kazandırır. Kremsi hafif yapısı ile cilde rahat dağıtlabilen bu ürün kolay kullanım imkanı sunar. Yoğun renk verme özelliği sayesinde kullanım miktarına bağlı olarak doğal veya etkileyici sonuç yaratır. İçerdiği kiraz çiçeği özü sayesinde cildin nem dengesini korur, yatıştırır, yumuşatır ve pürüzsüzleştirir, yıpranmalara karşı korur.

3. Too Volume Mascara, 26,72 TL - Özel formülü ve fırçası ile kirpiklere yoğun hacim ve etkileyici uzunluk kazandırır. İçerdiği bambu tozu, kirpiklerin kurumasını önler ve dipten uca hacimli görünmesine yardımcı olur. Maskaranın topaklanma yapmayan formülü, kirpikleri kolayca kaldıran ve tek tek ayıran fırçası göz makyajında fark yaratır. Çarpıcı renkleri ise bakışlara iddialı bir tarz katar.
 
4. Lip Primer, 18,50 TL - Dudak makyajı için mükemmel bir baz oluşturur. İçerdiği vitamin E ve Pantenol sayesinde dudakların nem dengesini koruyarak pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Dudak makyajına başlamadan önce kullanılan bu ürün, rujun daha kolay uygulanmasını ve daha uzun süre kusursuz görünmesini sağlar. 

5. Invisible Pores Instant, 25,00 TL - Cilt yüzeyini pürüzsüzleştirerek gözeneklerin görünümünü azaltan bir makyaj bazıdır. Şeffaf, jel yapıdaki bu ürün yumuşak dokusu sayesinde kolay uygulama imkanı sunarak kusursuz ten makyajına olanak sağlar. İçerdiği kiraz çiçeği özü sayesinde cildin nem dengesini korur, yatıştırır, yumuşatır ve pürüzsüzleştirir, yıpranmalara karşı korur.


6. Invisible Pores, 25,00 TL - Gözenek, çizgiler gibi kusurların görünümünü azaltan bir makyaj bazıdır. Kremsi kolay uygulanabilen yapısı ile ve içerdiği özel maddeler sayesinde cilt yüzeyini pürüzsüzleştirerek kusursuz ten makyajına olanak sağlar. Vitamin ve bitkisel yağlarla zenginleştirilmiş bu ürün cildi besler ve erken yaşlanmayı önler.

7. Radiant Pink Skin Highlighter, 25,00 TL - Cilde sağlıklı ve aydınlık görünüm kazandıran bir makyaj bazıdır. Kremsi kolay uygulanabilen yapısı ile cansız cildi anında mükemmel pürüzsüzlüğe kavuşturur, gözenek çizgi gibi cilt kusurlarının görünümünü azaltır. Panthenol ve bitkilerden elde edilen içerikleri ile nem dengesini korur ve cildi besler. SPF 15 koruma faktörü ile erken yaşlanmaya karşı korur.


You Might Also Like

2 Yorum

  1. ayy bayıldımm hepsıneee amaa .. rujlarını cok cok merak edıyorumm canım .. fıyatıda uygunmus bayram ındırımımnden yararlanmak lazımm :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Evet aynen öyle canım , çok ciciler bir de (:

      Sil