Daily Haute Couture Kavramı Frow Tasarımlarında Hayat Buluyor

13:59


Moda dünyasında adından başarıyla söz ettiren Göksu Çetiner’in markası Frow Design House, kadınların günlük gardroplarına yeni bir kavram kazandırıyor. 2014-15 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda yer alan ‘Daily Haute Couture’ ürünler şıklık ve rahatlığı bir arada sunuyor.

Genç tasarımcı Göksu Çetiner markası Frow Design House ile 2014-15 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nu moda severlerin beğenisine sundu. Göz yoran detaylardan uzak durarak şıklığı ve zarafeti bir arada sunan birbirinden özel parçaların yer aldığı yeni koleksiyon, genç tasarımcının Nişantaşı’ndaki showroom’unda satışa çıktı.


Yeni sezon koleksiyonunda senenin trendlerinden püsküllere sıkça yer veren Göksu Çetiner, abartılı taş işlemeleri yerine ufak taşlarla tasarımlarına ışıltı katıyor. Koleksiyonunda kadınların tüm ihtiyaçlarına yönelik parçalar hazırlayan Çetiner, her zevke hitap eden ürünlerle dikkat çekiyor.

  
Özellikle sosyal hayatın içinde aktif olan kadınlara özel tasarımlar da yapan Göksu Çetiner, “Sadece bir gece elbisesi için değil günlük hayatta da insanların özel kıyafetler giyebilmeleri gerektiğine inanıyorum. Kadınlara günün her saati giyebilecekleri, gündüz bir babetle kombin yaparken, akşam da topuklu bir ayakkabı ile bambaşka bir hava katabilecekleri kıyafetler tasarlıyorum” şeklinde konuşuyor.

Farklı tasarımları olan asimetrik gömlekler, elbiseler ve bize özel kalıplı pantolonlar çalışan kadınlar tarafından çok tercih ediliyor.
    
*Basın bültenidir

You Might Also Like

0 Yorum