L'occitane'den Yeni Limitli Seri - Arlesienne

13:44

L’OCCITANE’dan Yılbaşına Özel Yeni Limitli Bir Koleksiyon 

ARLÉSIENNE, Provence Parfümcüsünün Ilham Kaynağı

1976’dan beri, L’OCCITANE’ın hoş kokulu kreasyonları Provence’ın kokulu topraklarından ilham almıştır ve tereddütsüz bir şekilde içeriklerine sadık kalmıştır. Arlésienne, Fransa’nın güney bölgesinde bulunan Arles şehrinin, belirgin şekilde feminen bir siluete sahip kadınlarına verilen addır. 


Yeni Koleksiyona ait bir imza; Eau de Toilette. Safran Çiçeği, Gül ve Menekşe. Arlesienne hem tarifi zor, hem de ince bir koku. L’OCCITANE, çiçek işlemeli şişesinin ve rengarenk kutularının tasarımında, Arles şehri kadınlarının elbiselerinin hareketleri ve kaygısızca yaptıkları dansın ritminden ilham almıştır.

ARLÉSIENNE’E Eşlik Edenler; Safran, gül ve menekşe notalarından oluşan orijinal kokusunun yankısını devam ettirecek bir yan ürün grubuna sahip. 

L’OCCITANE Arlésienne Eau de Toilette • 75 ml : Tarifi zor, ince bir koku. Safran çiçeği, gül ve menekşe notaları içerir.

L’OCCITANE Arlésienne Shower Cream/ Arlésienne Duş Kremi • 250 ml : Narin, zengin ve mutlu edici dokusuyla bu duş kremi, cildi üç muhteşem çiçeğin ışıltılı notalarıyla sarmalar.

L’OCCITANE Arlésienne Beauty Milk/ Arlésienne Vücut Sütü • 250 ml : Bu vücut losyonu, cildi en iyi şekilde beslemek ve nemlendirmek için Shea yağı ile zenginleştirilmiştir.

L’OCCITANE Arlésienne Body Oil/ Arlésienne Vücut Yağı • 75 ml : Bu vücut yağı, en iyi dostunuz olabilir. Yarı saydam ve katkısız yapısıyla, cildinizin ve saçlarınızın beslenmesine ve kokulanmasına yardımcı olur. 

L’OCCITANE Arlésienne Hair Mist/ Arlésienne Saç Misti • 50 ml : Işıltılı bir formülle dolu, küçük ama değerli bir şişe! Yumuşak, hoş kokulu ve güzelce ışıldayan saçlar için.

L’OCCITANE Arlésienne Beautifying Powder/ Arlésienne Güzelleştirici Pudra • 9 g : Karşı konulamaz derecede parıltılı. Bu hafif pudra cilt üzerinde hoş bir ışıltı oluşturur. Kendinizi daha feminen ve neşeli hissetmenin daha iyi bir yolu olabilir mi?


L’OCCITANE Arlésienne Perfumed Soap/ Arlésienne Kokulu Sabun • 50 g : Nazikçe parfümlendirilmiş, her zaman kullanabileceğiniz bu sabun, size her yerde eşlik edecek.

L’OCCITANE Arlésienne Velvet Hand Cream/ Arlésienne El Kremi • 30 ml : Saf beyazlıktaki bu kremden küçük bir miktar, ellerinizin ihtiyacı olan tüm bakımı sağlayacak.


L’OCCITANE Arlésienne Gorgeous Lips/ Arlésienne Dudak Parlatıcısı • 12 ml : Doğal ve hafif bir tona sahip bu orijinal parlatıcı, tek kelimeyle dayanılmaz.

L’OCCITANE Arlésienne Solid Perfume/ Arlésienne Katı Parfüm • 10 g : Çantanıza atın ve günün her anı kokunuzu tazelemek isediğinizde kullanın.

L’OCCITANE Arlésienne Perfumed Candle/ Arlésienne Kokulu Mum • 140 g : Pembe renkli zarif bir kavanozun içierisinde eşsiz kokulu bir mum. Keyifle dans eden mum alevi, Arles kadınının gizemli kokusunu etrafa yayıyor.

L’OCCITANE EN PROVENCE hakkında; Gerçek Bir Hikâye.
Fransız kökenli L’OCCITANE en Provence markası, doğal içerikli güzellik ve bakım ürünleri ile kişisel bakımı keyifli bir ritüele dönüştürüyor... Akdeniz kökenli esansiyel yağlarla ve geleneksel yöntemlerle üretilen L’OCCITANE ürünleri tamamen doğal, gerçek birer yaşam sanatı ürünleri...Ürünlerde paraben, mineral yağlar ve haysansal içerikler kullanılmıyor, ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiyor ve hammadde temini adil ticaret ve sürdürülebilir kalkınma ilkelerine göre yapılıyor. L’OCCITANE’ın gerçek hikâyesi, 1976'da, Fransa’nın güneyinde Provence bölgesinde Olivier Baussan'ın L'OCCITANE’ı yaratmasıyla başlıyor. Akdeniz topraklarından ve tekniklerinden ilham alan Olivier Baussan, doğal ve otantik, etkili ve iştahlandırıcı çekiciliği olan cilt bakım ürünlerini ve kokularını geliştiriyor.

*Basın Bültenidir. Ayrıntılı bilgi için http://www.loccitane.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


You Might Also Like

0 Yorum