Günün Sürprizi (:

Tüm koşturmacama, işyerinde geçirdiğim stresli yoğun günüm için başıma gelebilecek en güzel şey geldi bugün. Sevgili Süslü ve pembe dünyam tüm önemiyle hazırlamış sağolsun paketimi. Öyle mutlu oldum öyle ki anlatmam gerçekten mümkün değil. Taa nerelerden birbirimizi bulmamız böylesine birbirimize yakın hissetmemiz daha da güzel olan tabiki herşeyden.


Kendisine söyledim zayıflığımı hissetmiş olmalı ki tatlılar pudingler çaylar dolu doluydu. Paketi ilk aldığımda şirkette ki arkadaşlara burada vanilya kokusu var, nerede püskevitler çıkarın diye esprime neden olan kutummuş oysa ki; açınca gördüm ki (: El emeği yüzük ve bilekliğe ise bayıldım. Yüzüğü kendisinin yapmış olmasına ise hala inanamıyorum çok güzel çok orjinal çünkü. Tokalardaki mor ve pembe seçimi ise kalbimden vurdu resmen.

Tanıdığıma çok memnun oldum gerçekten kendisini burdan da sesleneyim tekraaarr (: Öyle güzel bir kalbi var ki dilerim hep mutlu olur.


You May Also Like

4 Yorum

 1. denizyıldızlı tokanın aynısı bende de var ama takamıyorumm saçlarım çok oldugu için tutmuyor:( güle güle kullan çok güzeller:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. çok tşkler bende bayıldım evet. bakalım bende yarın denicem inşallah (:

   Sil
 2. Canım benim ne güzel laflar öyle.Aman haketcek bir şey yapmadım o kadar lütfen...Sen beğendiysen,bu etkinlik amacına ulaştıysa,azda olsa gününe neşe kattıysa ne mutlu bana.Hepsini güzel günlerde kullan inşallah :)

  YanıtlaSil