Pastel Ruj; Star Lips Cherry 511

Geçtiğimiz hafta ufak bir hatırlatma ile iletişim kurduğum Pastel Kalite Kontrol departmanının adresime göndermiş olduğu ruj üzerindeki ilk izlenimlerimden bahsetmek istiyorum size.

Önce Pastel web sitesinde nasıl tanıtıyor bu ürünü ona bakalım isterseniz. " Star Lips: İçeriğindeki çok fonksiyonlu hammaddeleriyle yeni nesil Star Lips. İnce ve kremsi yapısıyla kolayca sürülebilen Star Lips ile dudaklar göz alıcı bir parlaklığa kavuşacak. Üstelik Star Lips nemlendirme ve içeriğindeki vitamin B5 sayesinde hücre yenileme özelliklerine de sahip. "


  


Şimdi de benim gözlemim. Bir kere ambalajı çok şık. Hem dış hem de içteki farklı renk olayı inanılmaz güzel olmuş bana göre. Star lips imzası da ayrı bir hava vermiş. Ruja gelirsek; sürümü gerçekten çok kolay. Yumuşacık kayıveriyor sürerken. İçeriğinde ki nemlendiriciyi sürerken ve sonrasında hissedebiliyorsunuz. Bir de kokusu var benim gönlümü fetheden. Acaba sadece bendeki üründe mi böyle bir koku var yoksa diğerlerinde de kendine has farklı kokular var merak ettim doğrusu. İlk işim bunları da test etmek. Ve en son olarak da renk çeşitliliği güzel seçilmiş.

Rahatlıkla herkese tavsiye edebileceğim bir ürün. Pastel'e de bu ürünü denememde vesile oldukları için ayrıca tekrar teşekkür etmek istiyorum.

You May Also Like

0 Yorum