Lila Kutu Kasım Ayı Kutusu

Evvet yine hızlıca geçip giden 1 ay oldu bizim için ve beklediğimiz gün yine geldi çattı. Yani her ay olduğu gibi yine bulunduğumuz ayın 15. günü. Biz aboneler için Lila Kutu sürprizinin karşılandığı gün.
Bu ay ki kutu ile ilgili hazırlanma aşamasında fotoğraflanırken dolu dolu olduğundan bahsediliyordu, bizleri de tabi ki hal böyle olunca iyice merak sardı; midemiz karıncalanmaya kalbimiz pır pır atmaya başladı. Ama nasıl olmayalım ki böyle? İyi ki aboneliğimi zamanında almışım diyorum şimdi kolaylıkla alamayanları gördükçe. Kendimi bu konuda da şanslı hissediyorum.
Bakalım bu ay bizi bu güzelim kutuda neler karşıladı? İnanılmaz güzel bir kutu fotoğraflarla başbaşa bırakıyorum sizi. Ekibin de ne kadar muhteşem olduğu ortada değil mi (;

 
You May Also Like

5 Yorum

 1. bayıldım bu ayki kutuya umarım böyle devam eder..

  YanıtlaSil
 2. Öncelikle bu güzel kutuya sahip olmanızdan dolayı sizi kutlar, daha nice güzel keşifler yapmanızı temenni ederim ..
  Lilakutu' nun 1.yılında yer almaktan dolayı çok mutluyuz.. Sizlere ulaşan ürünümüzle birlikte tüm samimiyetimizle Merhaba diyerek yumuşacık bir dokunuşla ellerinizden sıkarız ..
  Bulgarian Rose firmasının Türkiye Temsilcisi olarak sizlere alternatif bir Gül güzelliği hizmeti sunma anlayışıyla yola çıktık.. Sizlerle tanışmak ve ürünlerimizle buluşturmak bizim için tarif edilemez bir keyif ve onurdur.. Sizlerinde bizi daha yakından tanımanız amacıyla Lilakutu keşifleri arasında yer almış bulunuyoruz..Ürünlerimiz Doğal Gül Suyu ve Gül Yağı katkılı DermoKozmetik ve Eczane ürünleridir ..Dermo Kozmetik Ürünler üretiminde uzun yıllara dayanan tecrübe ve köklü bir geleneğe sahip olan Bulgarian Rose, etkinliği kanıtlanmış doğal içerikler açısından zengin ve geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.. Şimdi ise, Dünyada 44 Ülkede 20 sene boyunca güvenilirliğini tescillediği ürünlerini cildine ve vücuduna özen gösteren Türk müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
  I'm Lolita markası Distribütör firmanın Resmi ve Yetkili tek online satış mağazasıdır.
  Ayrıca bizi Facebook ve Twitterdan ziyaret edebilirsiniz. http://www.imlolita.com / https://www.facebook.com/ImLolitacom / https://twitter.com/ImLolitacom
  Dilerseniz bizi bir de Sayın Kozmetoloji Uzmanı Ayşenur Yazıcının ürün grubumuzdan olan Lady's Joy Besleyici Krem keşif yazısıyla tanıyabilirsiniz . http://www.aysenuryazici.com/guzellik-3627-kozmetik-dedikodu-yeni-cikan-kozmetikler-kesifkarsilastirma.aspx
  Değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür eder, olumlu ya da olumsuz tüm görüşlerinize saygı duyarız..

  Sevgilerimizle;
  GÜLümsemek en doğal güzelliğinizdir. Kendinizi GÜLmekten alıkoymayınız :)

  Begüm METE
  I'm Lolita

  YanıtlaSil
 3. Begüm Hnm, yazdığınız bu sözler ve bizimle buluşturduğunuz bu ürün için ben teşekkür ederim aslında tüm bloggerlar adına (:

  YanıtlaSil
 4. Ne mutlu bizleri buluşturan LİLAKUTU ve Ekibine ,

  Sevgilerimle..

  YanıtlaSil