Migren derdime çözüm; Vivident Delete

Merhaba herkese, özellikle benim gibi migren problemi olanlara bir üründen bahsetmek istiyorum. Tamamen benim kişisel izlenim ve deneyimlerimden çıkardığım bir sonuç bu. asla reklam yada tanıtım gibi düşünmein (:
Ben hayatımda belkide ilk defa beni böylesine olumlu etkileyen bir ürünle karşılaştım ve bunun sonucunda sizlerle de paylaşma gereği duydum. Vivident Delete'in o küçücük sakızları enteresan bir şekilde benim migren ağrılarıma iyi geliyor. Senelerdir denemediğim çare kalmamışken son 2 senedir bu sakızların etkisi ile başbaşayım. Çantamda ilaçlarımın yanında bu sakızın kutusu da mutlaka oluyor. Çoğu insana nanesi çok keskin gelse de ben 2 küçük top sakız ile başımın ağrısının geçtiğini hissedebiliyorum. Biz migrenlilere henüz bulunan kesin bir çare yok tıpta malesef. Bu yüzden kullandığımız ilaçlar yanında bu tip alternatiflere de ihtiyacımız oluyor.
Bu ürün piyasadan dilerim ki hiç kalkmaz (: 


You May Also Like

6 Yorum

 1. sevgilim de bu ürünsüz yaşayamıyor :))
  inş migrene çözüm bulunur :)

  YanıtlaSil
 2. çok ilginç, acil şifalar...

  YanıtlaSil
 3. Bende bazen sakız çiğnemekten başağrısı olur. :) Siz çareyi onda bulmuşsunuz, ne güzel. Ama oyalıyor insanı. Belki de ondandır.
  Şifa niyetine olsun. Geçmişler olsun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. işin ilginç olanı diğer sakızlar bende de başağrısı yapıyor. bu sanırım küçük olduğu için rahatsızlık vermiyor. çok tşkler dilekleriniz için (:

   Sil