Kısa bir Nivea arası (;

Kimseye bağlı kalmadan, herhangi birinden destek görmeden kendimce yazdığım bir yazı bu. Tamamen kendi kullanımım ve tercihim doğrultusunda memnuniyetimi belirten cümlelerden oluşmaktadır. Nivea hep Can'sın o ayrı tabi (:Önce Yaz

Yaklaşık son 3 belki de 4 yazdır kullandığım güneş ürünleri ile başlamak istiyorum. NiveaSun ürünleri ile aramda ciddi bir bağ var gerçekten. Bu ürünlerden fazlasıyla memnun olduğum için soranlara da tavsiye etmekte herhangi bir sakınca görmüyorum. Hatta tatilimin ilk partında Kaş'ta tesadüfen yanımızda oturan kızlar herhangi bir koruyucu almadan gelmişlerdi ve cayır cayır yanmak üzerelerdi. Hiç sormadan, kulak misafiri olduğum ve acısını çok iyi bildiğim için denize girerken hem bronzlaştırıcımı hem de güneş sonrası koruyucumu masalarına bıraktım. Önce bir şaşırdılar sonra tabi ki teşekkür ettiler sağolsunlar. Ben gidene kadar kullanabilirsiniz dedim hiç sormadan (:Nivea Sun / Carotin Lotion With Vit. E and Carrot 


Bir kere bu ürünün kokusu ve rengi cezbedici ölçüde güzel. Bronzlaştırması da beni fazlasıyla tatmin ediyor. Beyaz tenli olduğu için bronz hastasıyım malesef. Ve en hızlı, en sorunsuz şekilde bu ürün ile istediğim ten rengini yakalayabiliyorum. Ürün hatta güneşte biraz kaldığında yada sıcak havadan iyice sıvılaşıyor. Sürmesi daha da zevkli bir hal alıyor.
Nivea Sun / After Sun Spray With Aloe Vera 

 Güneş sonrasında çoğumuzun canı yanıyor çoğumuzun derisi geriliyor ve kaşınıyor az çok tahmin edebiliyorum. Ama bu ürün öylesine iyi geliyor ki güneş sonrasında cildinize. Bir kere inanılmaz güzel bir kokusu var. Normal zamanda bile dayanamayıp kullandığım doğrudur. Cildinizi çok güzel nemlendiriyor ve farkında olmadan kaşıntınızı yok ediyor.Sırada Günlük Kullanım

 Nivea Deodorant / Invisible 
İlk kullanmaya başladığımda hadi canım nasıl leke yapmazmış, nasıl sarartmazmış diye söylene söylene almıştım çok iyi hatırlıyorum. Ama alış o alış bırakamıyorum. Her seferinde farklı bir tipini alsam da bu favorim, net ! Kokusu ise nefis.

Nivea Deodorant / Pure & Natural Lotus Çiçeği
 Aluminyum içermemesi ile dikkatimi çekmişti. Ama tek beğenmediğim yanı kokusu sanırım. Garip bir kokusu var çok rahatsız edici değil ama memnun da etmiyor açıkcası. Ama pudrasız olması, aliminyum ve koruyucu madde içermemesi cazip hale getiriyor.


Nivea Lip Care / Pearl Shine
 Üniversite yıllarımdan beri kullandığım bir ürün. Bitmeden yenisi mutlaka alınır tarafımdan. Rujla pek aram yok bu yüzden hafif ışıltıları ve yoğun nemlendirme gücünü seviyorum bu ürünün.


İlerleyen zamanlarda denediğim ve memnun kaldığım diğer ürünlerle ilgili yazılarımı da burada bulabilirsiniz. Nivea ile reklam anlaşması yapmadım merak ettiyseniz (:

You May Also Like

0 Yorum