Oriflame Ekim Alısverisim - Origuzellik

 

origuzellik

Herkese Merhaba,

Sonbahar aylarındayken mevsim değişikliği kendini hissettirmeye başladı artık. Hoş bizim buralar hala yaz havasında olsa da nem azaldı ve hava kuruluğunu gittikçe hissettiriyor. Bende mevsim değişikliği ile birlikte ihtiyacım olan ürünleri alarak dönemsel değişiklikleri makyaj masamda hissetmek istedim.

Bu ay Oriflame kataloğu yine bir çok güzel ürünle doluydu. Ama ben yine ihtiyaçlarıma yönelik seçimleri tercih ettim. Tek markaya yönelik cilt bakımını ya da makyajını son birkaç yıldır çok seviyorum. Birbirinin tamamlayıcısı ürünleri aynı markadan seçmek ve devam ettirmek daha çok işe yaradıklarını hissettiriyor.

Oriflame 'de bunu en güzel şekilde yapan markalardan. A'dan Z'ye her türlü ürünü gönül rahatlığı ile bulup, alabiliyorsunuz.Novage serisinden bir çok ürün elimde mevcut. Özellikle Yüz ve Makyaj Temizleme Yağı favorim. İndirimde denk geldiğim an stoklayacağım. Bu ay da Yağ Dengeleyici Solüsyonu koleksiyonuma ekledim. Yapısı çok güzel hafta sonu denedim. Umutluyum.


Maskelerde en çok işime yarayan bu silikon maske spatulası da şimdiden favorim. Daha önce yurt dışından aldığım spatulanın sapı kırılınca arayıştaydım ve Oriflame'de görünce kaptım. Ayrıca sade rengiyle oldukça da şık.


Essentials & Fairness serisinin bu scrubının da performansını merak ediyorum. Bu ayın kargo ürünü arasında yer alıyordu. 

Oriflame kataloglarında gezinmeyi seviyorum ve tüm ihtiyaçlarımı giderebildiğim için de mutluyum. Siz de mağaza mağaza gezmektense Oriflame'e üye olup oturduğunuz yerden indirimli alışveriş yapıp ya da etrafınızda satış yapıp ek gelir elde etmek istiyorsanız Origuzellik hesabı ile lütfen iletişime geçin. Kaybetmezsiniz asla (:

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

1 Yorum