Ürün İnceleme - Toni & Guy Deniz Tuzu Etkili Saç Spreyi

Herkese Merhaba,

Lila Kutu Eylül kutusu ürünlerini yavaş yavaş deneme programıma almaya başladım. Gün geçmiyor ki bunlarla ilgili yorumlarımı da paylaşmayayım sizinle. Yeni bir ürünü; tanıması, denemesi her zaman keyif vermiştir bana. Bu yüzden de Lila Kutu çok iyi geliyor bu hislerime.

Gelelim bugün ki ürünümüze; Toni & Guy Deniz Tuzu Etkili Saç Spreyi. Özelliklerini okuduğumda hadi canım bu kadar mı dedirtti ilk anda. Toni & Guy markası ile de bu sayede tanışmış oldum ne mutlu ki. 
Öncelikle şunu söylemem gerekir kokusu gerçekten çok güzel. Saç spreyi konusunda çok yoğun bir kullanımım yok aslında. Genelde saç köpüğü tercihimdir. Ama bu spreyi sevdim.
1.si diğer spreyler gibi saçı sertleştirmiyor. Saçlar sanki doğal halindeymiş gibi yumuşacık oluyor.
2.si saçlar gerçekten markanın vaadettiği gibi denizden yeni çıkmış gibi parlıyor. akşam saçıma uyguladığımda pek anlamamıştım aslında farkını ama bugün şirkette saçında değişik birşeyler var diye sorduklarında cevabın bu ürün olduğunu farkettim.
3.sü saçı tamamen doğal gösteriyor. Yani ben herhangi bir şekil vermedim. Sadece nemli iken ürünü uyguladım ve fönün kıvırcık yapan başlığını kullandım hafif dalgalar yaratsın diye. Ve istediğim gibi de oldu. Eminim ki şekil vermiş olsaydım daha da memnun kalacaktım.
4.sü saçın kabarmasını önlüyor.

Evet tüm bu güzel özellikleri ile bu ürünü sevdim diyebilirim. Teşekkürler Toni & Guy ve Lila Kutu.

Görüşmek üzere (:

You May Also Like

0 Yorum