Lila Kutu - Ekim 2013 Kutusu

Güzelim Cumartesi gününden herkese Merhaba,

Bu ay ki Lila kutularımız da elimize ulaştığına göre yazılarımızı hazırlayabiliriz sanırım. İçinden ne çıkacak diye keyifle ve sabırsızca beklemek bizleri mutlu ediyor galiba bu satışla. Özellikle de tanışmadığım firmalar ve ürünleri denemek ve sonuçlara göre alışveriş yapmak da her zaman doğru bir alışveriş yöntemi bana göre.

Lila Kutular yola çıkar çıkmaz herkesin kalbi atmaya başlıyor. Acaba ne gelecek, oje var mı, şampuan var mı, hangi markalar var, vb. soruları sorarken Ekim Kutusu kapılarda !

Bakalım bu ay kutumuzda neler var ? Aslında biraz az geldi gözüme ürünler. Yani NYX orjinal Maskara sadece tatmin etti. Diğerleri şampuan ve saç kremi için oldukça ufak boyutlar birşey anlaşılmıyor o boyutlarda açıkcası. Oje olmamasına yine çok üzüldüm. Geçen ay herkese oje, bana ruj çıkınca suratım düşmüştü. Bakalım artık oje beni ne zaman güldürecek. Ürünlerin ayrıntılı postları denedikçe gelecek, görüşmek üzere öpüldünüz (:

Nuhi Nuhi Paris EDT: Kişilik ve stil sahibi erkeğn kokusu. Bir koku, gerçek kişiliği vurgulamalı ve anıları uyandırmalıdır. NUHI Kokuları kişiliği ve stili simgeler. Doğudan gelen dokunuşlar ve taze bir zarafet, hisleri uyandırmakla kalmaz aynı zamanda NUHI markasını değerli kılan o güzel kokuları da ortaya çıkarır. NUHI Erkeği yalnızca kabul görmez, takdir de edilir. NUHI kokuları bu erkeğin görünümünü mükemmel bir şekilde tamamlar. Küçük bir dokunuş erkekler için mutlak, baharatlı-doğuya özgü-ahşap kokusunu püskürtür.

Nyx Doll Eye Mascara Long Lash - Siyah: Uzun görünümlü kirpiklerle etkileyici gözler. Karşı konulmaz kirpikler için göz yapına uygun olanı dene! Doll Eye maskara doğal yağlar, e vitamini ve naylon fiberinin eşsiz karışımıyla kirpikleri daha uzun gösterir. Kirpikleriniz için uzatıcı, dolgunlaştırıcı veya suya dayanıklı olanlardan birini tercih edebilirsiniz. Sabah işe gelirken tabi ki denedim. Sürümü o kadar rahat ve hafif; verdiği görüntü ise bir o kadar ağır ve muhteşem.

Silky Foot Silky Foot: Yumuşacık, yenilenmiş ayaklar. Çatlamış ve kalınlaşmış topuklarınızla vedalaşma vakti geldi. SILKY FOOT ile sadece tek kullanımda yumuşacık topuklar, pürüzsüz ipek gibi yumuşacık ayaklar…Kurtulmak için her banyoda dakikalarca törpülenen, ayağınızdaki ve topuğunuzdaki bütün çatlamış, kalınlaşmış ve çirkin görünen deri tabakası kendiliğinden soyulup yok oluyor. SILKY FOOT ile kolayca, sadece tek kullanımda, yumuşacık topuklara, pürüzsüz ve ipek gibi ayaklara kavuşuyorsunuz. Şeker hastalarının kullanması tavsiye edilmez. İlk defa deneyeceğim bir ürün olacak. Daha önce başka bir yerde de denk gelmedim doğrusunu söylemek gerekirse.

Natura House Pura Natura Arındırıcı Yüz Temizleme Jeli: Pürüzsüz bir cilde merhaba. Pura Natura yüz temizleme jeli, sıkılaştırıcı ve canlandırıcı etkiye sahip köpük temizleyici karma, pürüzlü (akne, benek, siyah nokta, genişlemiş gözeneklere sahip ) ciltlerin günlük temizlenmesi için kullanılan hassas temizleyicidir. Cilde normal görünüm verir ve gözenek sıkıştırma tedavilerine yardımcı olarak kullanılır, yabancı maddeleri derinin hidro-lipid film yapısına zarar vermeden derinlemesine temizler ve derinin canlı, yumuşak ve zinde kalmasını sağlar. İlk defa tanışacağım ürünlerden olacak. Yüz temizleme jelleri konusunda Nuxe varken başka bir marka konusunda kararsızım hala umarım bu karar vermem de yardımcı olur.

Cyrene Lavanta - Nane Şampuan & Saç Kremi: Kuru ve Yıpranmış Saçlar İçin Anti-İritan Sülfatsız Organik Şampuan: Saç tellerini ve saç derisini zararlı kimyasallar olmadan hassas bir biçimde temizler. Saç ve saç derisini uzun süre nemlendirir ve ferahlık sağlar. pH dengeleyicidir. (pH 5.5) Doğal yapısından dolayı günlük kullanım için uygundur. Organik Shea Butter ve Aloe Vera içerir. CYRENE Lavender & Mint Anti – iritan Şampuan SLES/SLS (Sülfat) , Deterjan, Paraben, Boyar Madde, Esans içermez. Cyrene'in Eylül kutusunda çıkan Argan Yağı'nı çok sevmiştim hala da kullanıyorum. Şampuan ve Saç Kremi nasıl çıkacak bakalım.

You May Also Like

0 Yorum