Ürün İnceleme; Nivea Deodorant / Dry Comfort

Yine bir Nivea deodorantıyla karşınızdayım. Tüm seriyi denemek de kararlıyım. Çünkü, deodorant tamamen tene ve yaşam tarzına bağlı bir ürün olduğundan hangisi daha uzun süre koruyor, hangisi iz bırakmıyor, hangisi sarartmıyor gibi sorulara daha kolay cevap bulabiliyoruz. Daha önce Invisible'dan ne kadar memnun olduğumu söylemiştim. O benimle stoklu bir şekilde hayatını sürdürüyor, kısacası vazgeçilmez oldu diyebilirim (: Pure&Natural serisi de hoşuma gitmişti fakat kokusu biraz garip gelmişti. Gelelim Dry Comfort'a..
Kendilerinin dediği gibi "Gün Boyu Kuruluk" beni arazide kesmedi söyleyeyim en baştan. Hafif bir ıslaklık hissettim. Fakat, arazide yoğun bir çalışma tempom olduğundan normal bir günde ki yorumlarımı da aktarayım size. Evet, "Gün Boyu Kuruluk" lafı doğru. Bu içeriğinde ki mineral özlerinden kaynaklıymış.

Kokusu, gayet güzel; pudralı olduğu için bebeğimsi bir kokuya sahip. Fakat, pudralı deyince gözünüz korkmasın leke yapmıyor hiç bir şekilde ki benim o kadar dikkatsiz davranmama rağmen. 

Ayrıca her Nivea ürünü gibi ter kokusunu önleme de yine 1 numara. 

Tavsiye ederim (: Ben sırada ki Nivea ürününü seçmeye başladım bile.

You May Also Like

0 Yorum