L'occitane Yılbaşı Bombaları

 
Herkese Merhaba,

Umarım Adana'da olduğu gibi diğer şehirlerde de hava gezmeye tozmaya müsait güzelliktedir. Artık Kasım ayını da nerdeyse yarıladığımıza göre yılbaşı telaşı bünyemizi sarmaya başlayabilir. Durum böyle olunca markalarda artarda yılbaşı bombalarını patlatıyor. İşte bunlardan en güzeli, en bol sürprizlisi ve en mis kokulusu L'occitane'den. Bakalım neler geliyor ?

FLEUR D’OR & ACACIA

ve

CEDRE & ORANGER


Yılbaşına Özel Limitli İki Seri


L’OCCITANE her sene Aralık ayında lansmanını gerçekleştirdiği Yılbaşına özel koleksiyonlarını bu sene Kasım ayından itibaren satışa sunuyor. Bu sene limitli koleksiyonlar La Collection de Grasse serisi altında çıkıyor. La Collection de Grasse’ın yaratıcısı, L’OCCITANE’ın parfümcüsü, Karine Dubreuil, çocukluğunu geçirdiği şehire, Grasse’a bir kez daha atıfta bulunarak bu sefer yılbaşına özel iki koleksiyon hazırladı.


   
   Fleur D’or & Acacia (Mimoza & Akasya) Grasse’tan mimoza absolütü ve Akdeniz havzasından akasya çiçeğinin etkileyici birleşiminden ortaya çıkan kadınlara özel bir koku.

    


  
   Cédre & Oranger ( Sedir & Portakal ) Virginia’dan sedir ağacı esansiyel yağı ile Italya’dan portakal esansının birleşiminden ortaya çıkan baştan çıkarıcı, erkeklere özel bir koku.


Bu yeni koleksiyonların yanı sıra her zamanki gibi Aralık ayında L’OCCITANE tam bir hediye mağazasına dönüşüyor! Uygun fiyatlara, herkesin beğeneceği ve sahip olmak isteyeceği, birbirinden şık paketli ve çeşitli hediye kofreleri Aralık ayında tüm L’OCCITANE mağazalarında!* Basın Bültenidir

 
 


You May Also Like

0 Yorum