Ürün İnceleme; NYX Doll Eye Mascara - Long Lash

Lila Kutu Ekim Kutusuyla birlikte gelen, yeni tanıştığım bir ürün oldu kendisi. Siyah Göz Kalemi ve Maskara olmazsa olmazım olduğu için bu ürünü gördüğümde çok sevindim. Kullandıkça daha da sevmeye devam ediyorum. Önce markamızı tanıyalım sonra da ürünümüzü.


NYX kimdir? NYX Cosmetics'in kurulduğu yer Los Angeles şehridir. 1999 yılında genç bir girişimci olan Toni Ko tarafından kurulmuştur. Ms. Ko genç yaştan itibaren renkli kozmetik sahasında çalışmış, ve makul fiyatlarla satılan kaliteli ürünlerden oluşan bir seri üretmeyi arzu etmiştir. Geniş ürün yelpazesi göz farından fondötene, fırçalardan takma kirpiklere kadar uzanmaktadır.


Doll Eye Mascara / Long Lash: Fotoğraflardan da gördüğünüz gibi fırçası kirpikleri ayırmaya, uzun göstermeye ve maskarayı yaymaya çok uygun. Bu özelliğini gün boyu koruyor ve makyajı temizlerken de inatçılığı yok. Tertemiz çıkıveriyor, sanırım bu da artı bir özellik.

Bu ürün beni fazlasıyla memnun etti diyebilirim. Ve evet başka bir ürünle tanışana kadar bunda kalabilirim uzun bir süre (: Lila Kutu'dan almak isterseniz buyrun bu da adresi: NYX Doll Eye Mascara - Long Lash

You May Also Like

2 Yorum

  1. merhaba, evet benim kutumda da bu ürün çıkmıştı, bende severek kullanıyorum, kaşıntı vb. gibi sorunum da olmadı, ben de sevdim :))

    YanıtlaSil