Adidas Neo VRacer Sneakers

Herkese Merhaba,

Spor ayakkabılara olan düşkünlüğümü çevremdekiler fazlasıyla bilir. İşim dolayısı ile de şirkette herhangi bir resmi kıyafet zorunluluğumuz olmadığı için rahatlıkla tüm ayakkabılarımı giyebiliyorum, malum arazi şartları (:

Converse ilk tercihim, 2. tercihim ise her zaman Adidas olmuştur bu yüzden. Aynı markaları kullanmanın avantajı istediğiniz yerden gözünüz kapalı alabiliyorsunuz. Hatta internetten fotoğrafını gösterip mağazalarda denk gelenlere sipariş verip, kavuşabiliyorsunuz. Bu yüzden genelde farklı markalara ve modellere girmemeye çalışırım.Gelelim başlığımızın konusuna. Rengini gördüğüm anda vurulduğum bir modeldir kendisi. Kıyafetlerim genelde aynı renk tonlarını barındırdığından mor renkli bir ayakkabı yada aksesuar zorlamaz beni hiç bir zaman. Alırken tereddüt yaşadığım bir model oldu aslında. Hatta bu tereddüt yüzünden 1/2 numara büyüğünü aldım. Fakat, eve geldiğimde farkettim ki büyük almamam gerekiyormuş. Gidip kendi numaramla değiştirdim sonrasında.

Adidas Neo VRacer; Koşu ve yürüyüş kategorisinde, rüzgarlık/yağmurluk diye tabir ettiğimiz kumaşa sahip bir model. Hafif retro tarzında. Ve klasik Adidas 3 çizgileri cesurca göze batıyor.
Benim kendisi ile aşk yaşayacağım renginden dolayı ama modelin de hiç fena olmadığını düşünüyorum. Sizce de öyle değil mi (; Diğer renklerini de incelemenizi tavsiye edebilirim hatta.

You May Also Like

7 Yorum

 1. Çok güzelmiş rengi kotlara filan nasıl da güzel uyar :))

  YanıtlaSil
 2. Çok tşkler canım aynen öyle; aşk yaşatıyor (:

  YanıtlaSil
 3. Modeli çok güzelmiş. Günlük kullanılabilir hem
  mommyslifetime.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. Görünümü çok güzel ve rahatlığını çok iyi biliyorum,güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 5. @mommyslifetime; aynen evet (:

  @topuklu pollyanna; çok tşkler (:

  YanıtlaSil
 6. aynısını ben de aldım ve herkese tavsiyemdir. cok rahat. adidas farkı bir baska

  YanıtlaSil