Günün Ojesi - Nirvana & TopCoat H&M Glitter Blue

Çarşamba gününden herkese merhaba,

Haftayı yarıladık sayılır artık. Umarım sorunsuz bir şekilde de başladığımız gibi biter hepimiz için. Dünün güneşli havasından eser yok Adana'da bugün. Yağmur atıştırmaya başladı bile sabahın bu saatlerinde. Sanırım son yağmurlar ve soğuklar olabilir artık bizler için (:


Gelelim başlık konumuza; bugünün ojesine. Tamamen renginin koyuluğuna ve duruluğuna vurulup aldığım, aslında çok da tanınmayan koyu grimsi lacivertim Nirvana oje. Top Coat olarak ise lacivert içerisi pırıltılı parçalara sahip Abd seyahatim sırasında H&M mağazasından aldığım Glitter ojeyi kullandım. 

 

Nirvana sürümü güzel bir oje, dediğim gibi pek tanınmadığı için çok denk gelmiyor. Denk gelse alırım çünkü rengi tek seferde de verebiliyor. Fırça izi kalmıyor. Pürüzsüz bir şekilde tamamlanıyor ve en önemlisi çabuk kuruyor. H&M Top Coat ise aman aman parıldamıyor ki bu en çok hoşuma giden; belirli belirsiz ışıltılar veriyor. Yıldızları andırıyor diyorum ben hep. Koyu renk ojelerin üzerinde inanılmaz güzel duruyor.

Mutlu Çarşambalar, sevgilerimle (;

You May Also Like

4 Yorum

 1. ben çok seviyorum Nirvana ojeleri
  kıymetı bilınsın artık su markanın :)

  nırvana ojenın numarası nedir
  rengini çok beğendim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. aynen ya her yerde bulalım bence (: 414 canım numarası güzel yorumun için de tşkler (:

   Sil
 2. her ne kadar çıkarması çok zor olsa da tırnaklarda parıltıları özellikle yaz aylarında çok seviyorum, bir mavi sever olarak da ojelere bayıldım tabi <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet bazen bu tip zorluklara katlanıyoruz süsümüz için, ama HM'in ki kolaylıkla çıkıyor tavsiye ederim. Ayrıca mavi renginin en çok yakıştığı kişilerdensin zaten canım sende (:

   Sil