Moshos Garden - Kil Maskesi Aloevera & Kakule

09:29

Herkese Merhaba,

Uzun bir deneyimlemeden sonra yeni bir yazı ile karşınızdayım. Maske konusunda kil maskelerine her zaman biraz daha fazla ağırlık veriyorum genelde. Bu ağırlığın en önemli sebebi kötü bir kokuya sahip olmamaları ve cildimde ki etkilerini olumlu yönde hissettirmemeleri. Birkaç haftadır ise Moshos Garden'in kil maskesini kullanmıyorum. Araya farklı bir maske koymuyorum ki etkisini tam test edebileyim. Ve ta ta taaam sonuçtan yıldızlı pekiyi.


Beyaz tenli olmama rağmen dış etkilerden fazlasıyla yıpranan bir yüzüm var. E mesleğimden dolayı da güneşe biraz fazla maruz kalıyorum. Hal böyle olunca lekelenmeler, renk tonlanmaları, az da olsa siyah noktalar başımın belası. İmdadıma yetişen bu maske ise uzun süreli kullanımda beni bu dertlerden kurtaracak gibi görünüyor, en azından bunu hissedebiliyorum.

Gelelim uygulama ve sonrasına; maskeyi bir elinize alıp diğer elinizi de biraz su ile ıslatıp maskenin yoğunluğunu çok az açmanız gerekiyor. Moshos Garden kendi sitesinde şöyle ufak bir öneri yapmış bu konuda " Bir miktar kil maskesini parmaklarınıza alın, diğer elinizi ıslatıp maskeyi iki avucunuzda karıştırarak sürülmeye hazır kıvama getirin. Dilerseniz bir kabın içinde karıştırıp fırça yardımı ile de sürebilirsiniz. Yüzünüze yeteri kadar sürdikten sonra, yaklaşık 10 dk. kadar bekleyin " .

Burası en önemli nokta rahatsız edici bir kokusu yok hatta ferahlık veren bir kokuya sahip. İçeriğinde " %100 doğal kil, Aloevera, Jojoba, Kakule " var. Gerektiği kadar bekletip, yüzünüzü yıkadıktan sonra cildinizde ki farklılığı hissedebiliyorsunuz. Diğer kil maskelerinin aksine yüzünüzü kurutmuyor tam tersine güzel bir nemlilikle cildinizden vedalaşıyor (:
Hafta başından beri yüzümde ki ton farklarının gittiğini, daha aydınlık göründüğünü, temiz bir şekilde parlaklık ve canlılık kazandığını söyleyebilirim. Moshos Garden'in farklı ürünlerini kullandıkça bu ürünlere olan bağımlılığım artıyor açıkcası. Seriyi tamamlamak ilk hedefim. Hatta tek dileğim de bu konuda kullanabileceğim tüm ürünlerin olması.

Hala denemediyseniz Moshos Garden 'a uğramanızı tavsiye ediyorum yine (;

You Might Also Like

2 Yorum

  1. merhaba aslıııı blogun çok hoş takipteyim ben de beklerim sevgiler :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. tşkler canım (: gelirim tabi ki bende

      Sil