#Bumerangdeneyimgunleri Adana Bulusması @Maki

Herkese Merhaba,

İşlerle dolu dolu geçen bir haftanın bitmesi kadar mutluluk ve huzur veren bir şey olamaz sanırım. Ama bu koşturmacalar sırasında hafta ortasında gerçekleşecek etkinliğin heyecanı da mutlu etmiyor değildi. Hürriyet Bumerang Deneyim Günleri ilk defa Adana'da Maki Restoran'da özel mi özel bir etkinlik düzenledi. Bizler duyuruyu ve etkinlik maillerini aldığımızda fazlasıyla heyecanlanmıştık. Çünkü bende dahil çoğu kişinin katılacağı ilk etkinlik olacaktı.
Çarşamba akşamı 19.00'da Maki Restoran'da küçük aslında hepimiz için düşünemediğimiz kadar kalabalık bir grupla buluşmuş olduk böylelikle. Ahmet Erten ve Hilal Meriç ile birlikte bizleri Maki Restoran yetkilileri sıcak bir şekilde karşıladı. #bumerangdeneyimgunleri kapsamında bizlere çeşit çeşit kokteyller hazırlayan Maki Restoran barmenlerini de unutmamak lazım. İçtiğimiz her kokteyli sabırla anlattılar bize (: Bu güzel akşam için Bumerang Ekibine ve Maki Restoran'a ne kadar teşekkür etsek az. Çilekli votkadan tutun da -ki en sevdiklerimden oldu- cinlere, aperatiflere, dondurmalı Bailey's'e doyduğumuz bir gece oldu. En kısa zamanda tekrar görüşmeyi diliyoruz, hepimiz için fazlasıyla keyif verici bir deneyim oldu (; Ve fotoğraflarla akşamın detayları;
You May Also Like

20 Yorum

 1. Umarım en kısa zamanda yine bir etkinlikte görüşürüz :)

  YanıtlaSil
 2. Güzel bir etkinlikti. Bumerang'a ve Blog Yazarı arkadaşlara teşekkür ederiz.

  YanıtlaSil
 3. Seni tanımak güzeldi Aslı'cığım ;)

  YanıtlaSil
 4. selllam şeker
  hürriyet bumerang adana toplantısı hakkında yaptığım post
  http://cocugumlaeglenirken.blogspot.co.uk/2014/06/adana-da-hurriyet-bumerang-blogger.html

  YanıtlaSil
 5. ay ben anlatıyorum acaba herkes gülmüş :) Hepinizi tanıdığım için çok mutluyum:) Aslıcım çok keyifli bir post olmuş, teşekkürler:)

  YanıtlaSil
 6. Lezzete bakamadım da sunumlar oldukça iyiydi..Bir de tanışabildiğim, sohbet edebildiğim arkadaşlardan biriydin sevgili Aslı :) Tekrar görüşmek dileği ile :)

  YanıtlaSil
 7. biz kaçırdık çok üzgünüz

  YanıtlaSil
 8. Çok güzel bir buluşma olmuş gerçekten, Adana'ya geldiğimiz zaman sizlerle bizlerle tanışmak isteriz.Süpersiniz :)

  YanıtlaSil
 9. Merhaba ne güzel bir etkinlik olmuş ben de Mersindeyim yeni bir bloggerim bir daha buluşursanız beni de çağırır mısınız :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen canım çok güzeldi hepimiz için. Tabi inş olursa haber veririz (:

   Sil