Flormar.com.tr Alısverisim

Herkese Merhaba,

Flormar ojelerini sıklıkla kullandığım bir marka. Diğer makyaj ürünlerini kullanmadım desem yeridir. İlk defa da online sitesinden alışveriş yaptım bu hafta içerisinde. Geçenlerde mail kutuma gelen Flormar kampanyasının içeriğini görünce yararlanmak istedim. Ben de Kiosk'larda ve kozmetik mağazalarında bulamadığım ojeler ile sepetimi doldurdum. 31.Mayıs tarihine kadar yaptığınız herhangi bir alışverişinize cilt tipinize göre deneme boyu ürün paketi Flormar'ın hediyesiydi. Bu deneme seti oldukça sevimli mini mini, kullanılmaya kıyılmaz cinsten.Ayrıca tırnak bakım ürünlerinde de %20 indirim olunca çok merak ettiğim ve birçok blogda olumlu yorumlarını gördüğüm "Tırnak Etlerini Yumuşatan" Şeffaf Sarı renkli ojeyi gözüme kestirdim.


Bir de bu bakım ürünlerine sınırlı sayıda eklenen Pure Bio O2 bakım ojesini de denemek istedim. Açıklamasında; "Yüksek performans sağlayan, 3 özelliği bir arada sunan bu ürün; Base Coat ve Top Coat olarak kullanılabilir. Temiz tırnağa uygulandığında, tırnağın fizyolojik yapısını güçlendirerek, sertleşmesine ve korunmasına yardımcı olurken ayrıca tırnak yüzeyine parlaklık kazandırır. 4 haftalık düzenli kullanım sonrasında tırnak sertleştirici etkisini gösteren bu baz aynı zamanda tırnağın sararmasını, lekelerin oluşmasını ve matlaşmasını önler. Ojenin üzerine Top Coat olarak kullanıldığında dayanıklılığını ve kalıcılığını arttırır. Güneş ışınlarının zararlarına karşı koruma sağlayarak, tırnakların sağlıklı kalmasına yardımcı olur." diye bahsediyor flormar bu üründen. Denemek istiyorum hemen.Yalnız elime bu kadar çabuk ve özenle paketlenmiş bir şekilde geleceğini açıkcası tahmin etmiyordum hiç. 21.Mayıs'ta yaptığım alışverişim 24.Mayıs'ta elime sabah ulaştı. gördüğünüz gibi poşet içinde poşet, kutu içinde sarıp sarmalanmalar.
Flormar'ı bu özenli davranışından dolayı kutlamak istiyorum. Ayrıca yeni ürünlerini de deneyip bir an önce fikrimi paylaşmak istiyorum.

Mutlu hafta sonları (:

You May Also Like

2 Yorum

  1. Güle güle kullan, siyah noktalı ojeden bende de var çok tatlı :)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim canım, bende sabırsızlanıyorum denemek için (:

      Sil