#PrilAdana Bulusması @Onbasılar Park Zirve

Herkese Merhaba,

Geçtiğimiz Cumartesi Adana'lı bloggerlar olarak Pril'in marka yüzü Açelya Akkoyun ile bir araya geldik. Adana’nın tanınan mekanlarından Onbaşılar Kebap’ta buluştuğumuz etkinlikte, Açelya Akkoyun ile sohbet ederek keyifli vakit geçirdik. Yemeğin ardından yine Açelya Akkoyun ile birlikte Pril’in “Türkiye’nin En Hamarat Hanımı” Adana seçmelerini yaptığı aracını ziyaret etmek üzere Kurttepe Sosyete Pazarı’na geçildi. Blogger’lar burada da İstanbul’daki büyük finalde yarışmak üzere en çok bulaşığı, en kısa sürede yıkamak için yarışan hanımların mücadelesine tanık oldu. Gün boyu devam eden etkinlik, Adana’nın en hamarat hanımının seçilmesi ile son buldu.  
Yıllardır çoğumuzun kullandığı Pril'in ise yeni formülü hakkında verilen kısa bilgi oldukça ilgi çekici geldi hepimize. " Yağ lekelerine ve kurumuş kirlere karşı etkili ve mükemmel temizlik yaratan yeni formülü, bulaşıkta bir dönüm noktası yaratmayı hedefliyor. Benzersiz enzim teknolojisi yağları çözüyor, kurumuş kirleri söküp atıyor ve Pril ile bulaşıklar ışıl ışıl parlıyor. Türkiye’de ilk ve tek enzim teknolojisi ile diğer deterjanların çıkaramadığı lekelerle kolayca başa çıkıyor. Pril’in yeni formülündeki aktif maddeler ve özel enzimlerin verdiği yoğun temizleme gücü inatçı lekeleri, yanmış yemek ve kurumuş nişasta kalıntılarını söküp atıyor. Aktif maddeler, lekeli yüzeye yapışıyor ve temas sağladığı kirleri söküyor. Enzimler ise kurumuş nişastalı yüzeylere yapışarak kalıntıları çözüyor ve kolayca çıkmalarını sağlıyor. Böylece Pril ile elde bulaşık yıkarken mükemmel temizlik için ovalamaya ve fazla güç harcamaya da gerek kalmıyor. "

Pril başta olmak üzere bir çok markanın ana firması olan Henkel'i merak edenler için ise; " Henkel dünya çapında Çamaşır ve Ev Bakımı, Beauty Care ve Yapıştırıcı Teknolojileri olmak üzere üç iş biriminde lider markalar ve teknolojilerle faaliyet göstermektedir. 1876 yılında kurulan Henkel, Persil, Schwarzkopf ve Loctite gibi tanınmış markaları ile faaliyet göstermekte ve hem tüketici ürünleri hem de endüstriyel alanda, global olarak pek çok pazar liderliği bulunmaktadır. Tüm dünyada yaklaşık 47.000 çalışanı bulunan Henkel, 2013 mali yılında 16 milyar 400 milyon Euro’luk satış ve 2,5 milyar Euro’luk faaliyet karı gerçekleştirmiştir. Henkel imtiyazlı hisse senetleri, Almanya DAX borsa endeksine kayıtlıdır. "

Oldukça keyifli, samimi ve bol kahkahalı geçirdiğimiz güne ait fotoğraflarla sizi başbaşa bırakıyorum. Başka bir etkinlikte tekrar görüşebilmeyi ümit ediyorum (:
 


 Açelya Akkoyun'dan selfiemiz ise en keyiflisiydi (:Pril ekibi bizlere guzelde bir paket hazırlamıştı; teşekkürler tekrar.

You May Also Like

4 Yorum

 1. Bende davetliydim ama mide bulantılarım yüzünden katılamadım :(

  YanıtlaSil
 2. o arada adana bloggerler pakmaya toplantısını yazdım bakmak istersen
  http://cocugumlaeglenirken.blogspot.co.uk/2014/06/pakmaya-adana-blogger-bulusmas-ve-altn_5.html

  YanıtlaSil
 3. Adanalı bloggerların yer aldığı facebook sayfası : https://www.facebook.com/groups/adanaliblogger/

  YanıtlaSil