#NelerBitti - 2

Merhabalar,

İncelemeler, ürün almadan önce yorumları okumalar derken başka bir sevdiğim yazı şekli ise bitenler. Ürünler bitene kadar denendiğinde ya da kullanıldığında daha net sonuçlar çıkıyor bence ortaya. Bende daha fazla birikmeden az ve öz bir şekilde bitenler yazımla karşınızdayım. Hazır fırsat bulmuşken aradan çıkarmak da fayda var (:


1. Olia Saç Boyası 6.60 Yoğun Kızıl - Saçımı ilk defa bu boya ile boyamak istedim. Daha önce Garnier'in başka boyalarını denemiştim ama Olia'yı deneme fırsatım olmamıştı. Daha önce Loreal Scarlet Red ile boyadığım saçımı henüz rengi fazla akmamışken bu boya ile denedim. ama çok memnun kaldığımı, beni tatmin eden bir sonuç verdiğini söyleyemem. Yoğun Kızıl olmasına rağmen kahverengi tonunda ki kızıllığı ağır basıyor. Oysa ki en sevmediğim kızıl tonu kahverengidir benim. Loreal'de ise tam istediğim gibi koyu, kızıl ve şarabi kırmızıyı yakalamıştım. Sanırım o boyada devam edeceğim. 

Olia Garnier'e ait bir marka. Doğal çiçek yağlarını içeriğinde barındırmasına rağmen saçınızı boyadıktan sonra keçe gibi olmaktan kurtaramıyor. Hatta kutu içeriğinde gelen kremi bile kullanmanız yeterli gelmiyor. En azından benim gibi çok kuru saçlara sahipseniz.


2. Avon Planet Spa Bali Botanica Serisi Body Scrub - Avon'un Planet Spa Bali Botanica serisinin vücut için arındırıcı scrubı tam aradığım üründü ilk aldığımda da. Severek tükettim diyebilirim. Hala katalogta satışı var mı bilmiyorum ama denk geldiğinde alacağım ürünler arasında. En güzel yanı çok kuru olan cildimi hem arındırıp hem de nemlendirmesi. Diğer türlü vücuduma peeling benzeri herhangi bir uygulama yapamadığım için bu ürünle her 2 işi de aynı anda çıkarabilmek inanılmaz sevindirici. Kokusu oldukça hoş.


3. Avon Senses Reflection Duş Jeli - Avon'un kremli olan duş jellerini fazlasıyla seviyorum. Bu da nemlendirici özelliğe sahip bir duş jeli. Oryantal orkide çiçeği ve ahududu özlerine sahip bu duş jeli kokusu ile sizi büyülüyor. Ayrıca E vitamini içeren formülü ile cildinizi rahatlıkla temizlerken, ferahlatmayı da ihmal etmiyor. Yine alabileceğim ürünler arasında.


4. Bioderma SPF 50+ Renkli Güneş Koruyucu Hassas Ciltler İçin - Bioderma'nın renkli güneş koruyucu kremi fazlasıyla etkili bir krem olsa da benim cildimde parlama yaptığı için çok fazla tercih edemediğim bir ürün oldu.


5. Marrakesh Şampuan - Lila Kutu ile gelen Marrakesh'in bu şampuanı sülfat içermiyor. Ürünün boyutu saçlarımda etki göstermesi için maalsef az olduğu için kesin bir yorum yapamıyorum. Kullandığım dönemde de şaşırtıcı bir sonuç vermedi zaten. ancak daha önce aynı markanın Arğan Yağı'nı kullanıp, çok memnun kalmıştım.

Bu ürünler arasında sizin denediğiniz varsa yorumlarınızı bekliyorum, sevgiler (:

You May Also Like

0 Yorum