Gratis Alışverişim

Vakit buldukça Gratis'e uğramayı ve burada ihtiyacım olanlar haricinde olmayanları da inceleyip, almayı seviyorum. 

Yalnız Gratis yetkililerine bir süre önce başlatmış oldukları Gratis Kart olayı konusunda azıcık da olsa sitemim olacak. Yaptığım alışveriş sonrasında kasada ki görevli kartımı sisteme tanıtmadı, hatta kullanmadı " şu an sistemimiz de arıza var, kart sistemimizi kitliyor " gibi bir laf gevelemesi yaptı. Bu da daha önce Watsons'lara gidip de her seferinde kart alamadığım için Watsons'tan soğumama neden olayı hatırlattı bana. Madem bu sistem yürümeyecek girmeyin şu kart olaylarına hiç ?! Neyse, biraz da görevliler konusunda seçici olmalarını talep ediyorum ben şahsen.

Gelelim neler aldığıma;

- Urban Care Collagen & Keratin Yoğun Nemlendirici Saç Bakım Şampuanı (Set Hali 19,90 TL) : Giovanni'den memnundum fakat kremini bulamadığım için tek şampuanını almak istemedim. Bu sefer de Urban'ı denemek istedim. Onda da aslında kararsız kaldım. Çünkü saç derimde asıl problem olduğu için Kepek önleyici şampuanlar daha faydalı oluyor. Fakat, Urban Care Kepek Önleyici şampuan ile Yağlı saçlar için olan şampuanı aynı statüde tutmuş ki bana oldukça garip geldi. çünkü, benim saçım kuru olduğu için kepekleniyor. Bayağı bir okuyup, evirip çevirdikten sonra nemlendirme etkili olanın faydalı geleceğini düşünüp, bunu seçtim. deneyip göreceğim artık (: Yoksa Giovanni'ye geri dönüş.
Bu arada Urban Care'de Cruelty Free ürünlerden, yani hayvanlar üzerinde deney yapmıyorlar. Ekstra tercih sebebim oldu bu da. 

- Benri 3'lü Islak Mendil (1,95 TL) : Benri markasına ait ürünleri seviyorum. Hem fiyatları uygun hem de kullanışlı ürünlere sahip. 

- Enliven Portakal & Taze Nane Yağı Aromalı Tazeleyici Duş Jeli (4,50 TL) : İlk defa deneyeceğim. Yavaş yavaş Cruelty Free ürünlere geçmek istediğim için bu tip ihtiyaçlarım konusunda arayıştayım. Hal böyle olunca da bu konuda duyarlı markaları tercih ediyorum diyebilirim. Deneyip yorumlarımı sizlerle paylaşacağım.

Bir sonra ki alışverişimde görüşmek üzere (;


You May Also Like

3 Yorum

 1. Gratis kart konusunda herkes dertli galiba canım. Benim kasada vs hiç sorun çıkmadı. Bende de kart şifresi sorunu var. Şifre yanlış deyip duruyor. Aradım şifrem eski şifremmiş. Tamam dedim yine olmuyor. Ama kasada indirim de yapıyor. Puan da birikiyor. :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bana da ilk defa böylesi denk gelince saçma geldi açıkcası ama hanımefendiliğimi bozup çirkefleşmedim :D Senin şansını da kıskandım bak (:

   Sil
 2. Gratis kart nasıl alınır merak ediyorsanız tıklayın: gratis kart nasıl

  alınır

  YanıtlaSil