Günün Ojesi - Flormar Beauty Toys Cookie Monster

Gelip çatan bir cuma gününden daha hepinize merhaba. Haftanın son iş günü olmasından dolayı Cuma gününe olan sempatimiz fazla fazla (: İşte tam da bugünün kıpırtısına, mutluluğuna yakışan bir oje ile karşınızdayım.
 
Flormar'ın geçtiğimiz günlerde piyasaya sürdüğü Beauty Toys serisinden adına da fazlasıyla yakışan Cookie Monster mavisi. Kurabiye canavarını ve abuk sabuk şekilde yediği kurabiyeleri, çıkardığı sesleri unutmak ne mümkün. Belli bir dönemin çocuklarına hitap eden belki de kurabiyeyi sevdiren sevimli yaratık. Flormar'ın bu ojesi onun tüylerini andırıyor. Sanırım bu yüzden isim konusunda fazla bir şey düşünmelerine gerek kalmamış.
 
Gelelim ojemizin yapısına; diğer Flormar ojeleri ile kıyaslarsak aman aman bir fark yok. Fakat 2 kat sürmeme rağmen kurumasından memnun kaldım. Fırça yapısı güzel ve ince. Bu da sanırım kurumasını kolaylaştırıyor. Rengini 2 katta güzelce veriyor ve extra parlatıcı sürmenize gerek kalmıyor bana göre.

You May Also Like

2 Yorum

  1. Bu seriden nedense hiç ojem yok. Ama ilk alınacak belli oldu. Çok yakışmış. Çok beğendim. :D

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkür ederim canım, sana da çok yakışır. Aslında Flormar kiosklarında var sadece diğer taraflarda ben de göremedim. Hoş ben internet mağazasından aldım ama (: Tavsiye ederim seri güzel.

      Sil