URBAN Care Argan Oil Bakım Yağı

Hem Cildinize Hem Saçınıza Tek Bakım


URBAN Care Argan Oil Bakım Yağı
Argan yağı, mucizevi etkileriyle kozmetik sektörünün gözdesi olmaya devam ediyor. URBAN Care, Argan yağı ile Avokado ve Jojoba gibi bir çok besleyici yağın güçlerini birleştirdiği formülü ile sizlere hem saçınızın hem cildinizin sağlığını ve güzelliğini korumanın en etkili yollarından birini sunuyor. 
URBAN Care Argan Oil Bakım Yağı içerdiği Argan, Avokado, Tatlı Badem, Jojoba, Ayçiçeği Yağı gibi özel doğal mineral yağlar ile saç ve cilt bakımı için gerekli olan bakımı sunar. Yoğun ve özel geliştirilmiş formülü ile hızlı ve kolayca emilerek nemini ve sağlığı kaybetmiş saç ve cilt yapıları için gerekli olan bakımı sunar.

Avokado Yağı; Hücre yenileyici özelliği ile saçı besler ve saç derisindeki pul pul dökülmeleri engellemeye yardımcı olurken içerdiği temel yağ asitleri sayesinde cildi nemlendirir ve esneklik sağlar.

Jojoba Yağı; Saçın esnekliğini artırarak kırılmalara karşı etkin koruma sağlar. Nemlendirici özelliği ile saçların ve cildin doğal görünümünü korumasına yardımcı olur. Ciltte doğum sonrası çatlakların görünümünü azaltmayı destekler.

Tatlı Badem Yağı; Rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkisi ile saçtaki elektriklenmeyi ve stresi önler, cildi yatıştırır ve pürüzsüzleştirir. 

Ayçiçeği Yağı; Koruyucu ve besleyici özelliği ile cildinizin ve saçınızın dış etkenlerden ve çevresel faktörlerden daha az zarar görmesine yardımcı olur. 

Saç İçin Kullanım Önerileri
Kuru saçınıza kökten uca Argan Oil Bakım Yağını saçınızın tamamını kaplayacak şekilde uygulayınız. Saç diplerinize yavaş hareketlerle masaj yapın. Ilık bir havlu ile sardığınız saçınızı 15-20 dakika boyunca bekletiniz daha sonra durulayınız.

Cilt İçin Kullanım Önerileri
Nemli veya kuru cilde yeterli miktarda uygulayıp, durulayınız.

Satış Noktaları : Gratis, Watsons, Rossmann, Tekin Acar Cosmetics ve diğer seçkin parfümeriler.
Fiyatı : 25.50 TL

*Basın bültenidir

You May Also Like

0 Yorum