Urban Care Natural's Collagen & Keratin Yoğun Nemlendirici Saç Bakım Serisi

Evet sanırım bu seri için yazımı hazırlamam için oldukça vakit geçirdim diye düşünüyorum. Gratis mağazalarında kampanyalı setini aldığım bu serinin hem şampuanını hem de saç kremini yaklaşık 1 aydan fazla süredir kullanıyorum. İlk kullandığım zamanlarda fazla etkisini göremesem de sonradan işe yaradığını fark ettim. 
Aslında saç derime ve kepeklenme problemine iyi gelecek bir ürün aradığım zamanda çok kararsız kalarak biraz da düşünerek aldığım bir üründü. Aldığım seri yoğun nemlendirme vaat ediyor. Fakat başka bir seri (sanırım yeşil olandı) yağlı ve kepekli saçlar için olunca, ki benim saçım da fazlasıyla kuru olduğu için nemlendirmenin saçlarıma daha iyi geleceğini tahmin ederek atmıştım sepetime.

Boyadan ve sıcak havaların etkisi ile aşırı yıpranan saçlarım bu seri ile canlılığını kazandı. Uzun süreli kullanımda bu etkiyi daha rahat görebildim. Pes etmeden sonuna kadar getirebildim; hem şampuanı hem de saç kremini.

Şampuanın ve saç kreminin görünümü şeffaf, kıvamı hafif ve kokusu ferahlatıcı cinsten. Saçlarıma parlaklık ve hacim verdiği gibi kabarma problemi sıfır diyebilirim. Sadece kurutup çıkabilmek güzel bir duygu. Ayrıca saç uçlarımda ki kırılmalarda gözle görülür oranda azaldı. Ve benim için en önemli sorun olan saç derimin kuruluk problemi çözülmeye başladı. Tamamen bitti diyemiyorum ne yazık ki, hala hafif noktalarda kabuklu dokuları görebiliyorum.

Hayvanlar üzerinde test edilmeyen bir ürün ve marka olması da kullanımım açısından kalıcılığını koruyabilir. En azından Cruelty Free marka listemde yerini aldı şimdiden. Devam edebileceğim bir ürün olabilir ama tamamen saç derisi ve kepek problemine yönelik bir ürün de çıkarılırsa hiç fena olmaz (: Siz denediniz mi bakalım Urban Care Natural's ürünlerini ?

You May Also Like

0 Yorum