Moshos Garden - Shea & Lavanta El ve Yüz Kremi

Herkese Merhaba,


Uzun zamandır kullandığım fakat yazmaya bir türlü fırsat bulamadığım bir ürünle karşınızdayım. Başlıktan anlaşıldığı gibi ürünümüz doğal, organik ve bitkisel ürünlerin ana vatanı Moshos Garden'a ait. Bu markayı artık çoğu insan biliyor ve hakkında fazla konuşmaya gerek yok aslında. Fakat aranızda hala tanışmamış olanlar var ise ya da denemediğiniz ürünler var ise biz kullananlar asli görev olarak yazılarımızı yazmakla yükümlüyüz (: Şaka bir yana böylesine güzel ürünleri tanıtmamak büyük bir kayıp olur.

Hem doğal hem bitkisel içeriklere sahip çoğu ürünün aksine Moshos Garden ürünleri güzel kokulara da sahip, ki bu benim için çok önemli bir etken. 


Lavanta başlı başına koku ve rahatlatma kraliçesi olduğundan bu tanıtacağım ürünün vazgeçilmezliğini az çok tahmin edersiniz diye düşünüyorum. Bu el ve yüz kreminin içeriğinde lavantaya ek olarak bir de Shea Butter faktörü var. Shea Butter dediğimiz ise pamuk gibi bir cilde sahip olmak isteyenlerin kurtarıcısı. Cildiniz benim gibi kuru hatta kupkuru ! ise ilacınız Shea Butter olmalı.  

Kremimizin içinde sadece bu ikisi yok tabi ki; diğer nemlendirme uzmanları Hindistan Cevizi yağı, Kakao yağı, Badem Yağı da yer alıyor. Tam da kış mevsimine uygun değil mi sizce de? Kuru ayazlarla mahvolan elimiz, yüzümüz, dirsek bölgelerimiz için tamamen s.o.s ürünü. Kavanozun küçük ve sevimli olması çantanızda sürekli taşımanıza olanak veriyor. Yapısı oldukça güzel; ne çok katı ne çok sıvı. Çok az bir ürünle masaj yaparak yedirdiğinizde fazla fazla nemlendiriyor.

Almak isteyenler için moshosgarden.com adresinde ürünlerde ki indirim devam ediyor. 50 cc ürün - 20 TL, 100 cc ürün ise 36 TL.

You May Also Like

0 Yorum