Nivea Lip Butter - Vanilya & Macadamia

Güzelim Cuma gününden herkese mehaba,

Bugün ki konuğumuz bu yılın bence en güzel ürünlerinden biri olan Nivea Lip Butter. Geçtiğimiz haftalarda Nivea twitter sayfasında bir yarışma yapmıştı ve bana da bu sebeple güzel bir paket ulaştı. Aslında paketin içinde Ahududu içerikli ve extra hiç bir aroması olmayan Original çeşiti de vardı. Fakat ben Vanilya aşığı olduğumdan ilk bunu denemek istedim.
Ambalajı oldukça sevimli tam çantaya atmalık. Tek problem benim bu tip teneke kutuları açarken beceriksiz olmam. Parmakla alabildiğiniz gibi dilerseniz ruj fırçanızla da alabilirsiniz. Başka güzel bir özelliği de kutusunun çok derin olmaması, rahatlıkla sonuna kadar bitirilebilir. Tabi bizlerin bir şeyi bitirebildiği nadir görülmüştür (:
Gelelim yapısına, verdiği neme. Ben bugünlerde aklıma estikçe sürüyorum. Malum Adana soğukları ve pis ayazları başladı gibi. dudaklarımız ve ellerimiz de bu soğuktan nasibini alıyor. Tadı oldukça güzel, özellikle akşam yatarken sürdüğümde verdiği tat ve koku ile uyumak keyifli bir his bırakıyor. Ayrıca diğer bir içerik maddesi olan Macadamia'yı da unutmayalım. Nemlendirme yanında antioksidan özellikte bir madde. Belki de bu uzun süre yumuşatıcı özelliğini korumasında yardımcı oluyordur.

Önümüzdeki günlerde diğer tiplerini de deneyip, yazılarımı aktaracağım. Nivea Türkiye'ye de tekrar teşekkür etmek istiyorum. Görüşmek üzere (;

You May Also Like

0 Yorum