Lee Stafford - Mini Boy Düzleştirici Saç Bakım Ürünleri

Merhaba,
Yeni kullanmaya başladığım ve kullandığım süre boyunca memnun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum bugün. Ürünümüz Gratis 'lerde bulabileceğiniz Lee Stafford markasının Poker Straight serisine ait. Yani saçlarınızı düzleştirici etkilere kavuşturuyor. 


İlk olarak Düzleştirici Saç Kremini almıştım. Kokusundan ve bıraktığı yumuşacık histen çok memnun kaldım. Ayrıca saçınızı durularken bile gerçekten düzleştiğini fark ediyorsunuz. Benim gibi kalın ve sık saçlara sahipseniz tavsiye edebileceğim bir ürün.

Gelelim diğer ürün olan Isı Koruyucu Düzleştirici Sprey. Yine kokusu çok güzel ve fön öncesinde kullandığınızda kırık oluşumu azalıyor ve yıpranmalar gözle görülür şekilde kayboluyor. Büyük boylarını almıyordum özellikle bu mini boyları tercih etmiştim denemek için. Siz de merak ediyorsanız aynı yolu kullanabilirsiniz.

Kafama tek takılan ürünlerin hayvanlar üzerinde deney yapıp yapmıyor oluşu. Kendi yurt dışı sitelerinde yapmadıklarını söylüyorlar. Fakat Peta'da bu marka yok. Bunun sonucuna ulaştığımda da bilgi vereceğim (;You May Also Like

1 Yorum

  1. Saç Boyası Fiyatları  çok güzel bir yazı son zamanların yükselişte olan
    kozmetik ürünleri bu sitede mevcut indirimli ürünler gündemde

    YanıtlaSil