Favori Kış Aksesuarlarım

Merhaba,

Bildiğiniz gibi bugünler oldukça soğuk geçiyor. Adana'da fazlasıyla kuru soğuğun etkisini hissediyoruz. Bense bu soğuk havaları en sevdiklerimle geçirmeye çalışıyorum. Ofis içinde sorun yaşamıyoruz doğru ama dışarıda geçirilen 1 saat bile tamamen eziyet. Hali ile şal, eldiven, bere ve şapkalar vazgeçilmez yardımcılarımız.

Ben meşhur H&M yakınmalarımdan sonra sonunda geçen haftalarda gittiğim İstanbul tatilimde doya doya gezdim ve istediklerimi almaya çalıştım. Ve bu şapka da favorim olanlardan biri. Kaşe benzeri kumaşı yumuşacık ve sıcacık tutuyor. Biraz büyük olması da benim en sevdiğim özellik. Yazın bile büyük şapka taraftarıyım. Denk gelirseniz bence kaçırmayın.

İstanbul - Gülhane Parkı

Başımızı korumamız için başka bir aksesuar ise berelerimiz tabi ki. Bu senenin moda berelerini de fotoğraflarda görebilirsiniz. Normalde bere kullanmayı çok sevmesem de bu yıl benim aklım hala Modagram'ın meşhur tüllü berelerinde (:
Eldivenler tabi ki olmazsa olmazımız. Hem ellerimizin korunması için hem de ellerimizi sıcak tutmamız için bence en önemli aksesuar. Çünkü belli bir süre soğukta korumasız kaldığında parmak uçları hissizleşiyor. Allah korusun daha ileri seviyede kangrene çevirme ihtimali de çok yüksek. Bu yılın modası aslında yılların modası geçmeyen diğer aksesuarı ise panço ya da geniş, uzun şallar. Aslında henüz istediğim gibi bir ürüne denk gelemedim. Ama arayışlarım hala devam ediyor. Ayrıca aşağıda ki modeller de alınacaklar listemde.Kışı sevimli hale getiren kesinlikle kullandığımız bu aksesuarlar. Yoksa çekilecek derdi yok bu soğukların değil mi ?

You May Also Like

2 Yorum

  1. Şapkanız çok güzel herkesin dolabında olması gereken bir şapka . Modagram berelere de ayrı bayılıyorumm blogger kafası olan bereside varr ondan istiyorumm :))
    http://sedefilemodamakyaj.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil