Bugün Su İçtin mi?

Herkese Merhaba,

Çok güzel bir kampanya adı değil mi Paşabahçe'nin Meme Vakfı için başlattığı. Ayrıca cam şişenin plastik şişelere göre ne kadar sağlıklı olduğu konusunda da extra bir şeyler söylememe gerek yoktur sanırım. Bu sevimli şişeleri Migros mağazalarında bulabilirsiniz. Aldığınız her şişe ile Meme Vakfı'na pay aktarılıyor. Allah korusun biz kadınlar için oldukça önemli ve gerekli bir konu için cüzi bir miktar da olsa yardım edebilmek insanı iyi hissettiriyor. Ayrıca su içmeyi sevmeyenlere de süper öneri bu yazı. Bence iyilikler böylelikle çoğalıp, bize döner (;


Bu başlık altında ayrıca sabah instagramdan yaptığım duyuru buradan da yapmak istiyorum. Adana Ticaret Odası'ndan gelen duyuruyu birebir aktarmak istiyorum size. Çünkü, bu konuda etrafımızı bilinçlendirmek ve faydalandırmak bence insanlık görevimiz olmalı.

MOBİL MAMOGRAFİ ARACI 19 – 22 ŞUBAT TARİHLERİ ARASINDA ADANA’DA OLACAK

Adana iş dünyası olarak sağlıklı bir neslin kalkınmanın anahtarı olduğunun bilinci doğrultusunda Odamız, Adana Sanayi Odası ve Adana Ticaret Borsası işbirliğinde gerçekleştirilen organizasyon ile TOBB Adana Kadın Girişimciler Kurulu öncülüğünde, "Annem Kanseri Yendi" projesi kapsamında, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından Sağlık Bakanlığı’na hibe edilmiş olan "Mobil Mamografi" aracı, 19 Şubat 2015 Perşembe günü saat 14.00’ten itibaren 4 gün boyunca TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi’nde kadınlara ücretsiz meme kanseri taraması yapacaktır.

Aşağıda yer alan program doğrultusunda ücretsiz meme kanseri taraması yapacak olan araç, hastalığın erken tanısı bakımından büyük fayda sağlayacaktır.
İlgilenen üyelerimize duyurulur. 

MEME KANSERİ TARAMASI PROGRAMI (ÜCRETSİZ)

Yer: TÜYAP Adana Fuar ve Kongre Merkezi
Kurttepe Mahallesi, Turgut Özal Bulvarı, No: 242, Çukurova / ADANA

Tarih                                 Saat

19 Şubat 2015 Perşembe  14:00 – 18:00
20 Şubat 2015 Cuma        10:00 – 18:00
21 Şubat 2015 Cumartesi  10:00 – 18:00
22 Şubat 2015 Pazar        10:00 – 18:00

Hepimize sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum, tüm bu yaşananlardan sonra. 

You May Also Like

0 Yorum