Rossmann Alışverişi - Avea Kampanya Saçmalığı (Düzeltme)

Herkese Merhaba,

Dün yaptığım fakat tamamen aldatmaca olduğunu düşündüğüm alışverişimden bahsetmek istiyorum. Avea'lı olanlar bilirler, bu ay başlangıcında Rossmann kampanyası ile ilgili kısa mesaj gelmiştir. Ya da bir şekilde Rossmann ile Avea arasında ki iş birliğini duymuşsunuzdur. Avea'dan sms ile istediğiniz kod ile Rossmann'ın kendi markalarında yapacağınız alışverişinizde %25' lik indirim kazanmış oluyorsunuz. Aslında olamıyorsunuz ! Bu kampanya 2-28 Şubat tarihleri arasında sürecekti.

Yani bilmiyorum her şehirde aynı sorun var mı ama? Bizde Adana'da olması çok saçma. Kasaya sorduğum anda hayır bizde uygulanmıyor cevabını almam sinirlerimi zıplattı. Allah'tan çok fazla bir şey almamışım. Gerçi yine de 100 TL'ye yakın tuttu aldıklarım ama indirimin uygulanmaması tepemin tasını attırdı. Ve yine Allah'tan Rossmann'ın güvendiğim, az çok bildiğim ürünlerini almışım. 

Bence siz de alışveriş yapmadan sorun bence. Her söylenen şeye inanmamamız aklımızda bulunmalı kesinlikle ! Bu gidişle bu aldatmacalar yüzünden alışveriş yapacağımız yer kalmayacak sanırım !!

Düzeltme Notu: Bu yazıdan sonra Rossmann yetkilileri tarafından telefonla arandım. Sorunun saatlik bir sistemsel arıza olduğunu fakat çalışanların bunu bana bildirmemesine üzüldüklerini belirttiler. Ve tabi ki bu nazik yaklaşımdan dolayı kendilerine tekrar teşekkür etmek isterim. Bir sonraki alışverişimde kampanyanın olup olmadığını sorarak alışverişimi yaptım. Kampanya çalışıyordu evet (:

You May Also Like

3 Yorum

  1. Cidden ya Adana da neden boyle oluyor. Lafa gelince buyuk sehir. Dur ben de soram rossmann gorursem

    YanıtlaSil
  2. Hiç sorma canım ya. Dünyanın alışverişini yapıyoruz yine de yaranamıyoruz şehir olarak şu firmalara ! Hiç açılmasın daha iyi bence (:

    YanıtlaSil
  3. Ben adana da bu kampanyayı kullandın hatta kasadaki bayan özellikle avea mısınız böyle bir kampanyamız var mesaj atın diye söyledi de yaptm yoksa bilmiyordum.bence senin şansına kasadaki çalışanda sorun varmış

    YanıtlaSil