H&M Alışverişi - Palladium Antakya


Herkese Mutlu Pazarlar,

Adana'da olmayan ve bu yüzden biz H&M severleri mahveden bir alışveriş yazısı ile sizlerleyim. Adana'da olmadığı için geçen hafta Antakya Palladium alışveriş merkezine gittim. Tabi ki doyamadım, en çok vakti H&M mağazasına verdim diyebilirim.

Bakalım neler aldım (; Fotoğrafta toplu şekilde görebilirsiniz. Bunlara ek olarak güneş gözlüğü ve bir de V yakalı süveter aldım. Fakat onlar fotoğrafta eksik, sabırsız olduğum için çoktan giyildi, kirlendi bile affedin beni. Güneş gözlüğü 16,99 TL ve süper memnun kaldım. Bu performansı hiç beklemiyordum. Süveter ise 25 TL.


Bu sevimli bronzer ve allığa karşı koymam imkansızdı. Adet fiyatları: 9,99 TL.İstanbul alışverişimde kırmızı uçlusunu aldığım kalp şeklinde ki fırçanın pembe renklisi tabi ki daha da sevimli. Diğer fondöten ve allık fırçası ise çoğu blogda olumlu yorumlanınca bulmuşken kaçırmak istemedim. Fiyatları gördüğünüz gibi.Oje konusunda zaafı olmayan var mı aranızda bilmiyorum ama benim malesef çok büyük zaafım var. Sırf bu yüzden aynı ojelerden çift olanlar bile vardır (: Bu sevimli set ve teklı oje de fotoğrafta gördüğünüz gibi, denemek için sabırsızlanıyorum. Set fiyatı; 14,99 TL, tekli olan ise; 6,99 TL.


Üstteki çanta 14,99 TL iken alttaki yanar döner yeşil renkli çantanın da fiyatı 8,95 TL. Fazlasıyla garip güzellikte fiyatlar değil mi (:


Ve gelelim son ve en sevdiğim parçaya. Saten, paçası dilimli, beli lastikli pantolon. Bedenime uygun buldum mu düşünmeden alırım, affetmem (: Fiyatı gördüğünüz gibi.

Umarım çok fazla sıkmamışımdır sizi, bol fotoğraf ve yazı yüzünden. Sevgiler (:

You May Also Like

4 Yorum

  1. Işte beklediğim yazı! Güzel günlerde kullan ♡♡

    YanıtlaSil
  2. HM Mersin'e açılsa ilk alacağım şu pembe fırça olacak :)

    YanıtlaSil