Isana * Saç Düzlestirici Krem

Herkese Merhaba,

Sonunda hafta sonunu getirebildik ne mutlu bize ki. Cumartesi çalışılsa da Cuma gününün tadı hep ayrı değil mi sizce de ?


Sizlere fazlasıyla memnun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum. Rossmann mağazalarında satılan Isana markasını duymuşsunuzdur. Benimle aynı sorunu yaşayanlar varsa eminim bu ürünü en az benim kadar sevecektir. Bu ürünün en sevdiğim yanı durulanmıyor olması ve paraben içermemesi. Çünkü o tip zahmetli ürünlerle aram hiç yok. Özellikle kaybettirdiği zaman bakımından hoşuma gitmiyor. 


Duştan sonra ıslak saçlarımı taradıktan sonra, ellerimle iyice yediriyorum. Miktarı tamamen size kalmış bir konu. Fakat, ısıya karşı koruyucu özelliği de olduğu için saç uçlarında özellikle tavsiye ediyorum. Saçıma tamamen yedirdikten sonra saç kurutma makinesi ile ekstra bir şey yapmadan kuruttuğumda sanki fön yapılmış havası veriyor. Yani çok pratik bir ürün. Özellikle kuaföre gidecek vaktiniz yoksa ya da orada bir fön için saatler geçirmekten nefret ediyorsanız (;

Yapısı da gördüğünüz gibi balsam kıvamında. Beyaz renkli ve kokusu müthiş. Ellerinizde de yapış yapış his bırakmıyor, bazı bu tip ürünlerden sonra el yıkamak gerekiyor. Ve ben bunu da sevmiyorum (:


Umarım fikir verebilmişimdir. Isana ürünlerinden tavsiyeniz varsa açığım her türlü. Şimdiden mutlu hafta sonları.

You May Also Like

0 Yorum