Kitap Ağacı Adana Buluşması - Vol.1

Herkese Merhaba,

Bu haftaki yoğunluğumdan dolayı o meşhur yazılarımdan mahrum ettim sizi (; Sezon bizde başladığı için işlerimiz hayli yoğunlaştı buraya da vakit ayırmak biraz zorlaştı ve vakit ayıramadıkça da moralim bozuldu. Fakat bugün 2. buluşmamızı yapacağımız için haliyle 1. buluşmayı yazma zorunluluğu hissettim kendimde.

Biz geçtiğimiz aylarda Adana Kitap Ağacı üyeleri olarak Leman Kültür'de 1. buluşmamızı gerçekleştirdik. Neşe Hanım'ın organizasyon lideri olduğu buluşma için oldukça heyecanlıydım ben. İlk buluşmalar genelde hep heyecan vermiştir bana. Ama çok vakit geçmeden ortama ısındığımı söylemek isterim. Sonuçta belli bir amaç için bir araya gelmiş insanların oluşturduğu topluluktan daha güzel ne olabilir ki? Hatta bu buluşma bir de kitap üzerineyse. 

Daha fazla uzatmadan sizleri fotoğraflarımızla baş başa bırakıyorum. Ayrıca Neşe Hanım'ın bize hediye ettiği el yapımı kokulu sabunları da unutmamam gerekli, gerçekten muhteşemlerdi. Bu arada bize katılmak isteyen olursa biz bugün 2. buluşmamızı gerçekleştireceğiz. Ayrıntıları Kitap Ağacı'na ait sosyal medya hesaplarından görüp, organizasyon sahibi ile iletişime geçebilirsiniz.You May Also Like

2 Yorum

  1. merhaba tatlım kitap ayraçları çok tatlı bu arada bir kiitap kurdu olarak bende bu tarz etkinliklere katılmak isterdim bloğunu takibe aldım bende beklerim:)

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Teşekkürler, tabi Adana'daysan eğer bekleriz diğer buluşmalara seni de canım (:

      Sil