Rossmann & Gratis & Watsons - Karışık Alışveriş


Hafta sonunu dolu dolu yazılarla geçiriyorum. Optimum Adana mağazasını sevmemin tek nedeni tüm ihtiyacım olanı tek seferde halledebilmem. Hafif ihtiyaç ve stoklama alışverişi oldu bu sefer de. Toplu fotoğrafta hangi mağazadan ne aldım görünüyor. Şimdi de ayrıntılı inceleyelim (;


Watsons alışverişimin toplu fotoğrafı böyle. Kalyon ojeleri ilk defa deneyeceğim. Oje kurutucu sprey; 7,75 TL, tırnak sertleştirici; 6,50 TL, 230 numaralı koyu bordo oje; 2,50 TL. Superdrug markasına ait asetonsuz oje çıkarıcı; 2,75 TL. Watsons markasına ait günlük pedler adet fiyatı; 1,25 TL. Ki fazlasıyla seviyorum bu ürünü. Makyaj temizleme mendilleri adet fiyatı; 3,99 TL. Bir alana diğeri hediyeydi.


Rossmann alışverişim de aldıklarım ise; Facelle Ped; 2,99 TL, Lux pamuk; 0,99 TL, Rival de Loop göz kalemleri adet fiyatları; 3,59 TL, Far bazı; 6,99 TL.


Gratis'te Enliven duş jellerini gördüğüm gibi stokladım. Bu arada öğrendim ki ambalaj değişikliğine girdikleri için yokmuş mağazalarında. Artık satılmaya devam edecekmiş. Çok sevindim bu habere. Adet fiyatları; 7,90 TL. Mini çanta mendilleri ise 2,95 TL. 

Benden bu kadar sevgiler (:

You May Also Like

2 Yorum