Wellmaxx - Hyaluron Perfect Hydration Mask * Çok İşlevli Nemlendirici Maske


Merhaba,

Geçtiğimiz günlerde Lila Kutu 'dan gelen sürpriz kutunun içinden çıkan Wellmaxx markasına ait yüz, boyun ve dekolte için çok işlevli maskeden bahsetmek istiyorum size. 

Öncelikle Wellmaxx markasını tanıtarak başlasam hiç de fena olmaz sanırım. Wellmaxx dünyada bir ilk olarak; yaşlanmaya bağlı kırışıklık sorunu yaşayan Almanlar için gençlik mucizesini ya da başka bir deyişle 25 yaş salgısı Hyaluron'u (HA) keşfederek, ürünlerinde en çok kullanan marka özelliği ile diğer cilt bakım ve nemlendirici ürünlerden kesin çizgilerle ayrılıyor. Alman titizliğini ve kalitesini yansıtan Wellmaxx markasının başka bir özelliği de yüz ve vücut bakım ürünlerinin her cilt tipinde inanılmaz sonuçlar vermesi.


Peki gelelim Hyaluronik Aside, bu maddenin özelliği nedir ? Doğal botox mucizesi yaratan vücudumuzdaki doğal bir yapı taşı olan bu asit;

- Kırışıklıkları doğal yoldan giderir.
- Deriyi 25 yaşındaki görüntüsüne kavuşturur. 

Hyaluronik asit; stres, beslenme, hava kirliliği ve kaçınılmaz olan yaş ilerlemesi sonucu zamanla daha az salgılanmaya başlar 18-25 yaş aralığında yeterince salgılanmasına rağmen. Bu sebepler 30'lu yaşlar sonrasında gözlemlediğimiz gibi deride kırışıklığa neden olur. Önlem alınmadığı takdirde deri genç, sağlıklı görünümünü kolayca kaybeder. 

İşte tam da bu noktada Wellmaxx'ın tamamen doğal içeriği devreye giriyor. Ve vücudun salgılamakta zorluk çektiği Hyaluronik asidi deri ile buluşturuyor. 


Ben nasıl kullandım ? Yorumlarım nasıl?

Yüz maskeleri konusunda oldukça sevici bir bünyem var. Cilt temizliği konusunda peeling ya da başka bir temizleme yöntemindense maskeler her türlü kurtarıcım olmuştur benim hep.
Bu maskenin ise ilk başta kokusunu sevdim. Yapısı da ince, yüzünüze uyguladığında jel gibi bir hale bürünüyor.


Yalnız ben ilk 10 dakikada hafif yanma hissettim ve yanaklarımın dış kısmına doğru hafif kızarıklık hissettim. Herhangi bir riske girmemek için yıkadım ve kutusunda da denildiği gibi tonikle temizleme işlemi yaptım. Bir sonraki uygulamamda da aynı sorunu yaşar mıyım bilmiyorum. sorun yaşarsam tabi ki tekrar bilgi veririm size. Haftada 1 uygulanması öneriliyor. Bu yüzden önümüzdeki hafta tekrar deneyeceğim.

Bir de markanın hayvanlar üzerinde deney yapıp yapmadığına dair bilgiye ulaşamadım. Bu bilgiyi de netleştirince aktaracağım.

Wellmaxx markası Lila Kutu internet sitesinde şu an kampanyalı. Ürünleri %20 indirimli fiyatları ile satılıyor. Ayrıca 3 adet Wellmaxx ürün alımınıza bu maske hediye.

*Ürün Lila Kutu tarafından tanıtım amaçlı, ücretsiz olarak gönderilmiştir. Tekrar teşekkürler.

You May Also Like

0 Yorum