Bi Kutu Mutluluk - Nisan * Masal Kutusu


Herkese Merhaba,

Yine dopdolu nefis bir Bi Kutu Mutluluk yazısı ile aranızdayım. Her aldığımız kutu kalbimizin çarpıntılarını arttıran, suratımızda ki gülümsemeleri kocaman kıvama getiren bir hale geliyor gün geçtikçe. İşte bu ayın konsepti olan Masal kutusunda bakalım neler var ?


En güzel dilekle karşılıyor hepimizi (: Sonsuza kadar mutlu yaşamak ve mutlu sonlara kavuşmak hangimizin dileği değildir ki ?Kırmızı Başlıklı Kız hikayesinin şala yazılmış olması nasıl güzel bir fikirdir demeye devam ediyorum hala. Gözlerimi pırıl pırıl yaptı bu sürpriz.Ayna ayna söyle bana diyen kötü kalpli kraliçeyi hatırladınız değil mi ? İşte onun sihirli aynası artık bizde Bi Kutu Mutluluk sayesinde (;


Sindrella 'dan esinlenen ayakkabılarımızı süslemek için elmas şeklinde ki tokalarımız fazlasıyla şirin. Broş, saç tokası ya da yaka iğnesi olarak da kullanabilirsiniz. 


Saçlar konusunda Rapunzel 'i kıskanmayan yoktur. Saçlarımız hep uzasın, hep uzasın (:


En sevimli, en felsefi kahramanımız olmadan Masal Kutusu tamamlanamazdı kesinlikle. 2. Küçük Prens kitabım oldu bu arada, ayrı bir sevindim (:


Ve bu ayın motto kartı da tam bir moral deposu. Kendi masalımızı yazmaya ve yaşamaya, kendi kahramanlarımızı bulmaya hemen başlatacak cinsten (: Çok sevdim bu kutuyu ve fikirlerini iyi ki varsınızı Bi Kutu Mutluluk Ekibi.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler.

You May Also Like

0 Yorum