Kalyon - Oje Kurutucu Sprey


Herkese Günaydın,

Birkaç haftadır kullandığım ve memnun kaldığım bir üründen bahsetmek istiyorum size. Kalyon markasının tırnak ürünlerine ve ojelerinden haberdar olmayan yoktur sanırım. Fakat ben niyeyse geç tanıştım. Piyasada ki bir çok ürünü deneyince ister istemez alternatif gerekiyor belki de ondandır.

Kullandığım bu ürünü düşünmeden raftan direk aldım. Ama bu kadar memnun kalacağımı tahmin etmiyordum. Daha önce kullandığım oje kurutucu spreyler tamamen gaz formundaydı ve bu ürünün sıvı olması başlangıçta beni tedirgin etti. Çünkü o sıvı, oje ile temas edince sanki kurumayı geciktirecekmiş gibi geldi. Fakat bu düşüncemi yıktı geçti.


Uygulanışı fotoğrafta yazıldığı gibi. İlk sıktığınızda yağlı bir görüntü verse de çok geçmeden ojeniz kuruyor ve o yağlı görüntü de ortadan kalkıyor. Benim gibi abartıp çok sıkarsanız da yağı tüm tırnak kenarında ki etlere yedirebilirsiniz. Hiç bir zararı yok, tam tersine yumuşacık yapıyor. Ve bir de bu ürünün kokusu çok güzel gerçekten. Kesinlikle sürekli alacağım ürünlerden biri oldu.

You May Also Like

0 Yorum