Kitap Ağacı Adana Buluşması - Vol.2 * Rooms Cafe


Herkese Merhaba,

Geçtiğimiz haftalarda biz Kitap Ağacı Adana üyeleri olarak 2. buluşmamızı gerçekleştirdik. 1. buluşmada aramızda olup bu buluşmaya katılamayanların yanında sosyal medya hesaplarından buluşma ayrıntılarını öğrenip, sürpriz bir şekilde aramıza katılanlar da oldu.

2. buluşmamızı Ziyapaşa'da yenilenen Rooms Cafe'de yaptık. Aslında hava şansımızdan yağmurlu ve birazcık soğuktu. Yoksa Rooms'un meşhur bahçesinde oturabilseydik eminim ki daha tadına doyulamayan vakitler yaşayacaktık. Rooms Cafe ayrıca gördüğünüz gibi Ocakbaşı versiyonu ile de hizmetimizde artık.

İçeride ki bu nostaljik sobaya ve Coca-Cola logolu bozdolabına bayıldım. Benim gibi bir Coca-Cola aşığının görmemesi gereken bir şeydi (:
Biz yine daldan dala atlayıp, hemen hemen her konu hakkında konuştuk. Aramıza yeni katılanlarla birlikte sürekli büyüdüğümüzü görmek ise çok sevindirici.

Gelelim buluşmadan fotoğraflara (:


Biz Kitap Ağacı Adana tayfası olarak bu hafta sonu tekrar bir araya geliyoruz. Bize katılmak isterseniz ayrıntıları @kitapagaci instagram sayfasından edinebilirsiniz.

Bizi son derece güzel ağırlayan Rooms Cafe çalışanlarına da tekrar teşekkür etmek istiyorum. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum