Scholl ile Ayaklarda Pamuksu Dokunuş

Göz önüne serilen ayakların sezonu için geri sayım başladı...

Yüzümüzü ısıtan güneşle birlikte giysilerimizdeki fazlalıkları atarken kalın ayakkabı ve çizmeleri çıkartarak ayaklarımızın da hafifleyeceği bahar günleri gelip çattı. Kış süresince çorabın, kalın ayakkabı ve çizmenin içinde gözlerden uzak kalan, çoraba takılan, çatlayan topuklar ve kuruyan ayaklardan kurtularak ayaklarımızı çekinmeden gösterme zamanı geldi.


Baharla birlikte gündelik bakım ritüeline Scholl Velvet Smooth Express Pedi’ni ekleyerek ayaklarınızdaki sertleşmiş deriden kısa sürede kurtularak özgürce göstermekten çekinmeyeceğiniz bakımlı ayaklara kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Scholl tecrübesinin en yenisi, İngiltere’nin bir numaralı* ayak bakım ürünü Scholl Velvet Smooth Express Pedi, 360 derece dönebilen özel geliştirilmiş silindir başlığı sayesinde sertleşmiş deriyi bir dokunuşta ve birkaç dakika içinde temizleyerek ayakları topuklarla birlikte bebeksi yumuşaklığa kavuşturuyor. Gümüş renkli halkası sola çevrildiğinde çalışmaya başlayan ürün, dört adet kalem pille çalışıyor. Orta derecede baskı uygulayarak kuru ve temiz ayak ve topuklarda gezdirilen Scholl Velvet Smooth Express Pedi’nin ayaklarınızda yaratacağı farkı daha ilk kullanımda göreceksiniz. Ürün kullanımı sonrasında ayak bakımınızı topuk çatlak kremini sürerek tamamlayabilirsiniz.


*İngiltere’de Ağustos 2013 – Ağustos 2014 Nielsen Perakende Paneli ciro bazlı satış verilerine göre en çok satan ayak bakım ürünüdür.

 Tavsiye edilen satış fiyatı : 89.99 TL


*Basın bültenidir.

You May Also Like

1 Yorum

  1. Ayak Kokusu Önleme  çok güzel bir yazı bu site
    üzerinde binlerce ürün var kozmetik ürünleri kullanımı faydaları çok kullanmanız faydalıdır.

    YanıtlaSil