Watsons - 3'ü Bir Arada Makyaj Temizleme Mendilleri * Normal ve Kuru Ciltler İçinHerkese Merhaba,
Yeni bir hafta başlangıcı öncesinde yeni yazılarımla karşınızdayım. Yazıları bekletmek hoşuma gitmiyor ama maalesef arada gecikmeler yaşayabiliyorum.

Gelelim başlık konumuza; Watsons markasına ait makyaj temizleme mendillerine. Makyajımı temizleme konusunda eski alışkanlıklarımı azalttığımı söylemek istiyorum öncelikle. Eskiden daha çok bu tip mendiller kullanırdım. Fakat daha sonra edindiğim daha içeriği temiz daha cildime uyumlu temizleyicilerle tanışınca bu tip mendilleri olabildiğince az kullanmaya çalışıyorum.

Ancak arada maalesef o kadar çok uykulu ya da o kadar çok yorgun oluyorum ki böylesine kaçamaklar yapmamam imkansız hale geliyor. Hani gözü kapalı diş fırçalama seanslarımız vardır ya aynen öyle düşünün bunu da (:


Normal ve kuru ciltler için olan bu mendiller doğal çay özleri ve hyaluronic asit içermekte. Ayrıca birkaç çeşidi bulunmasına rağmen yazımda tanıttığım çeşidi maskara ve gök makyajınızı temizleme de usta. Ki benim gibi göz kalemi kullanmaktan hoşlanan biriyseniz bu mendilleri de seveceğinizi düşünüyorum.


İçinde 20 adet mendil var ve mendillerin yapısı gayet yumuşak. Herhangi bir şekilde tahriş edecek derecede rahatsız etmiyor. Ayrıca paketin kapama yeri de tam yapışıyor. Açık kalma riski çok az.  


Gördüğünüz gibi siyah kalem ve maskara için oldukça güçlü. Cildinizde aşırı yağlı bir his de bırakmıyor. Eğer bu mendillerden edinmek isterseniz Watsons mağazalarında bulabilirsiniz. Bazı dönemlerde 1 alana 1 bedava kampanyası ile de stoklayabilirsiniz.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (:

You May Also Like

0 Yorum