Yaşam Dükkanı'nı Ziyaret Ettiniz Mi ?


Herkese Merhaba,

Sizlere yeni keşfim bir siteden bahsetmek istiyorum. Benim bu yazımdan önce belki de başka yerlerde yazılarına ya da ürünlerine denk gelmişsinizdir illa ki. Bende hem siteyi inceledim hem de kendime deneme paketlerinden sipariş ettim. Deneme paketinin yanında ise gördüğünüz Absolution ve Grasse ürünlerine ait testerlar ve spreyler geldi. 

Yaşam Dükkanı 'nı en çok sevmeme neden olan; hayvanlar üzerinde deney yapan markaların satışına sitelerinde yer vermemeleri. Bu yüzden gözüm kapalı alışveriş yapabileceğim bir yer olduğunu düşünüyorum. Ayrıca satılan ürünler mümkün olabildiğince doğal ve organik sertifikalı ürünlerden oluşuyor. Tüm ürünlere ait içeriklerin ve kullanımlarının da ayrıntılı yazılmış olması beni çok mutlu etti. Çünkü genelde bu tip siteler ürünün adını yazıp bırakıyor. Çoğunda alacağımız ürünün gramajından bihaber olabiliyoruz. Bir de tüm alışverişlerinizde kargo ücretsiz.

Benim aldığım tanışma paketinden bahsedeyim lafı daha fazla uzatmadan ve sizi sıkmadan. Genelde bir ürün alırken tester ya da birinden tavsiye alarak kullanmak hep taraftar olduğum bir konu. Çünkü büyük ambalajlı ürünleri denemeden, bilmeden aldığım zaman ziyan oluyor gerçekten. Hassas ciltler için özel bakım paketinde neler var peki ?


- Skin by Ann Webb Tatlı Kavunlu Temizleyici (Sabah-Akşam Günlük Bakım)
- Simplers Botanicals %100 Saf Organik Rose Geranium Hidrosolü
- Skin by Ann Webb Vanilya Açai Polipeptid Gece Kremi (Gece)

Bu ürünlerin hepsi de hayvanlar üzerinde test edilmemiş bilginize. Ayrıca Skin by Ann Webb ürünlerinde Paraben, Fitalat ve Petrol ürünleri de yer almıyor eğer bu konuda da hassaslığınız var ise. Ürünleri henüz kullanmaya başlamadım. Zaten çok azlar ama yine de ilk kullanımda cildimizin istemediği ürünleri anında ayırt edebiliyoruz. Ürünleri kullandıktan sonra da ayrıntılı yazılarım gelecektir. İlginizi çektiyse bence Yaşam Dükkanı 'nı ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.


You May Also Like

0 Yorum