#NelerBitti - 5


Mutlu Pazarlar,

Bugüne en çok yakışan şey temizlik ve bitenleri çöpe atmak. Aslında yazmak için biriktirmek belli bir zaman sonra odayı çöpe çeviriyor. Mecburen de yazıp, ortadan kaldırmak boynumuzun borcu oluyor.

Gelelim neler bitmiş, neleri sevdim, neler tekrar alınmayacak ? 


Saç bakım ürünleri konusunda bitirdiğim ürünler arasında kullanmaya devam ettiğim ürünler var fark etmişsinizdir. Giovanni indirimlerde denk geldikçe aldığım bir şampuan. Saçlarımda dönüşümlü şampuan kullandığım için severek devam ediyorum bu şampuana da. Hayvanlar üzerinde deney yapmayan ve bitkisel içeriklere sahip bir marka olduğu için de ayrıca seviyorum. Almaya devam edeceğim yani.

Lee Stafford markasına ait bu saç düzleştirici seriyi de çok severek kullandım. Fakat bu markanın deney yapıp yapmadığına dair net bir bilgi edinemediğim için alıp almamak da kararsızım. Gerçekten düzleştirici etkisi kuvvetli. Özellikle bu ürünleri kullandığım gün saçlarımı örüp saatlerce beklettim. Saçlar da hiç bir şekil alma göremedim.

Avon'un saç açıcı spreyini sevmedim zaten Avon kullanmayı da bıraktım. Elimde ki ürünleri tüketmeye çalışıyorum. 


Watsons'larda satılan günlük pedleri oldukça seviyorum ve sık sık da alıyorum. Fiyatları gayet ve uygun ve kaliteliler. Tavsiye ederim hiç denemediyseniz. Rossmann'da satılan Facelle marka özel gün pedleri ise oldukça rahat. Yine Rossmann'da satılan Liebe markasına ait Aloe Vera'lık makyaj temizleme diskinin ise pek bir farkını göremedim. Özellikle alınacak bir ürün değil.


Bath And Body Works'un Shea ve E vitamin içerikli, turunçgül kokulu el kremini severek kullandım, üzülerek bitirdim. Elimde ki BBW stoklarını bitirmemek için direniyorum. Denk gelirse alacağım ürün. Watsons'da satılan Superdrug markasına ait asetonu da çok beğendim. Ojeleri çıkarma gücü güzel ve en önemlisi de çıkarırken tırnak etine fazla bulaştırmıyor.


Bu 3 ürün de alınmaya devam edilecek ürünlerden. Fakat Flormar'ın bu edpsi sanırım artık üretim de yok. Denk gelemedim çünkü hiç. Crystal cruelty free bir marka ve ürünlerini çok seviyorum. Isana'nın Siyah ve Beyaz renkli kıyafetlerde iz bırakmayan spreyini ise pek bir sevdim. Verdiği pudramsı koku da çok güzel.


Moshos Garden ürünlerini aşırı sevdiğimi de biliyorsunuz artık. Amber ve Gül içerikli bu maskeyi ise çok sevmiştim ve dolayısıyla bitti. Fakat yeni ambalajı ile bu ürünü kullanmaya devam ediyorum. Kuru cildime çok iyi geliyor. Ve gül kokusu rahatsız etmiyor.


NYX Doll Eye ve Rival de Loop Young'ın Super Star maskalarını severek bitirdim. Avon'un Diva maskarası ise hiç tatmin etmedi maalesef.


Hijyenik bölge için temizleme ürünleri konusunda Avon tercih etmeyeceğim marka. Femfresh ise seyahat boyu ile kurtarıcım oldu. Fakat deney yapıp yapmadıklarını bilmiyorum henüz. Beauty Formulas ya da Superdrug ürünlerini denemeyi düşünüyorum. Deney yapmayıp yapmadıklarını araştırıp, kararımı ona göre vereceğim.

Bu seferlik de böyle bitenler dosyamız. Umarım az çok fikir vermiştir. Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

2 Yorum