Cyrene'den Yepyeni Bir Ürün - Absolute Overnight Age-Resetting Expert Night Moisturiser

Herkese Merhaba,

Cyrene markasını seviyorum. Hem ürünleri doğal hem de hayvanlar üzerinde deney yapmıyor. Ayrıca Türk markası daha ne olsun.

Şimdi Cyrene'nin yeni çıkardığı ve içerik açısından benim de çok hoşuma giden bir üründen bahsetmek istiyorum. İlk fırsatta alıp, denemek istiyorum. Çünkü yaşım dolayısı ile artık bu tip ürünleri kullanmaya başladım. Ne kadar erken önlem alabilirsem o kadar iyi olur diye düşünüyorum.


Bu ürün yani Absolute Overnight Age-Resetting Expert Night Moisturiser ne vaat ediyor kısaca anlatayım. Siz uyurken cildiniz gece boyunca yenilenmeye devam etsin ! Bu ürün diğer gece kremlerinden farklı olarak cilt kronobiyolojisinden ilham alınarak formüle edilmiştir. Böylece cilt gece boyunca biyolojik olarak ihtiyacı olan içerikleri doğru zamanda ve doğru miktarda almış olur. İlk kullanımdan sonra bile sabah uyandığınızda cildiniz daha aydınlık ve canlı olduğunu farkedersiniz. *

Uyurken gece boyunca cildimiz için çalışmaya devam eden bir krem size de cazip gelmedi mi? Şahsen benim aklımı çeldi bile.

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;


*Cyrene firmasının kendi sitesinde yaptığı açıklamadır

You May Also Like

0 Yorum