Essence - XXXL Nude LipGLoss * Shy Beauty


Herkese Merhaba,

Son ilkbahar ayına girdiğimize göre kıyafetlerimiz, renklerimiz ile birlikte kullandığımız makyaj ürünleri de değişmeye başlıyor değil mi ? Renkler biraz daha sadeleşirken ışıltılar ya da hafif matlıklar ön plana çıkıyor. Bahar ve yaz aylarında sizde benim gibi en çok beyaz rengini seviyorsanız bu tip alışkanlıklar sizde de geçerlidir eminim ki.

Essence markasına ait ürünleri hayvanlar üzerinde deney yapmadıkları için çok seviyorum. Ürünlerinin çeşitliliği de oldukça tatmin edici. İndirimlerde de denk gelirseniz tadından yenmiyor.Lipgloss serisinden daha önce mat efektlisini denemiştim ve çok sevdiğimden bahsetmiştim hatırlarsanız. Bu sefer Shy Beauty isimli Nude Lipglossunu edindim. İsmi gibi utangaç bir güzelliğe sahip. Kendini göstermekle göstermemek arasında kararsız belli  ki (: 


Fotoğraflarda rengini görebilirsiniz, çok hafif bir pembeliğe ve ışıltıya sahip. Fırçası küçük ve eğimli olduğu için sürümü çok kolay. Kalıcılığı konusunda benim yorum yapmam haksızlık olur. Çünkü ruj yeme huyum var (:

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere, sevgiler (;

You May Also Like

0 Yorum