Bu Yaz Ayaklarınızı MICRO Pedi İle Sımartın


Bu yaz siz de ayaklarınızı, dünyanın birçok ünlü ismi gibi, İngiltere’nin 1 numaralı ayak bakım cihazı MICRO Pedi ile şımartın. Gün boyu vücudunuzun ağırlığını taşıyan ayaklarınız bunu fazlasıyla hak ediyor.

Dünyanın en büyük alışveriş sitelerinden Boots.com ve Amazon.com kullanıcıları tarafından 5 yıldızla ödüllendirilen MICRO Pedi pilli bakım cihazı, çantada taşınabilme özelliğiyle Türk kadın ve erkeklerinin vazgeçilmezi oldu. Siz de ‘bakım ve sağlık ayaktan başlar’ diyenlerdenseniz, mükemmel ayaklara sahip olmak için tüm zahmetli ve zaman kaybettirici yöntemleri bir kenara bırakın ve bu yaz daha da geç kalmadan MICRO Pedi pilli bakım cihazıyla tanışın.

Kalitesi, dünyada aldığı ödül ve Miranda Kerr, Heidi Klum, Kim Kardashian ve Paula Echevarría gibi ünlü isimlerin kullanarak tavsiye etmesiyle kanıtlanmış olan MICRO Pedi, bakımına özen gösteren Türk kadın ve erkeklerinin tercihi olmaya devam ediyor. İngiltere’nin 1 numaralı ayak bakımı ürünü olan, Amerika, İspanya, Kanada ve İrlanda’da binlerce kadın tarafından tercih edilen ev pedikür cihazı olan MICRO Pedi, artık Türkiye’de de modern ve pratik kadınların yanı sıra bakımına özen gösteren erkeklerin de vazgeçilmez bakım ürünleri arasına girmeyi başardı.

Siz de ayaklarınızda kusursuz ve ipeksi bir görünüm istiyorsanız, geleneksel kazıyıcı ve törpüleme gibi bildiğiniz ve uyguladığınız tüm zahmetli yöntemleri unutun. Çünkü MICRO Pedi pilli pedikür cihazı, ne zaman kaybetmenize, ne de güzellik salonuna gitmenize gerek bırakmayacak bir imkan sunuyor.

Her an her yerde bakımlı ayaklara sahip olmanın kolay yolu; MICRO Pedi’nin mikro-mineral başlığından geçiyor. Mikro-mineral başlık 360° ve saniyede 30 kere dönerek sert deriyi güvenli bir şekilde ortadan kaldırıyor, yerine ayak tabanınızda yumuşacık bir cilt bırakıyor. Yumuşak ve hass as ciltleri tahriş etmeyip kuru ve sert ayaklar üzerinde etki gösteren MICRO Pedi’nin, ergonomik silikon kavrama sapı tam kontrol sağlıyor ve konik açılı kafa ulaşması en zor yerlere kolayca ulaşıyor. Ayaklarınızdan nasırları ve kuru, çatlak deriyi gidermeniz için yapmanız gereken şeyse, MICRO Pedi’yi yanınızdan, çantanızdan ayırmamak…


Amerikan Podiyatrik Tıp Birliği (APMA) tarafından kabul gören MICRO Pedi, satışa sunulduğu farklı ülkelerde aldığı “En İyi Ayak Bakım Ürünü”, “En İyi Ev Pedikür Aleti”, “En İyi Evde Bakım Ürünü”, “En iyi Kişisel Güzellik Ürünü” ödülleriyle de tanınıyor.

MICRO PEDİ İLE YAŞINIZDAN GENÇ GÖRÜNÜN

Ayaklarınızın, yaşınızın tahmininde önemli bir gösterge olduğunu biliyor muydunuz? MICRO Pedi tarafından İngiltere’de yapılan araştırmada, katılımcılardan altı kişinin bakımsız ayakları gösterilerek yaş tahmininde bulunmaları istendi. Katılımcılar kurumuş derilerin, çatlak topukların ve nasırların olduğu bakımsız ayakların sahiplerinin, gerçek yaşından ortalama 12 yaş daha büyük olduğuna dair tahminlerde bulundu.

Araştırmanın ikinci aşamasında ise katılımcılara yine bu altı kişinin mükemmel bir salon pedikürü görüntüsü kazandıran MICRO Pedi kullanıldıktan sonraki fotoğrafları gösterildiğinde ise yapılan tahminler daha şaşırtıcı oldu. MICRO Pedi’nin uygulandığı ayakların sahiplerinin gerçek yaşlarından ortalama 14,2 yaş daha genç göründüğünü ifade eden katılımcılar, 59 yaşındaki bir deneğin ayaklarının gerçek yaşından yaklaşık 25 yaş daha genç göründüğünü belirterek MICRO Pedi’den öncesi ve sonrası arasındaki en çarpıcı tahmini yaptılar.


İrlanda firması Lifes 2 Good'un ayak bakım ürünü MICRO Pedi pilli ayak bakım cihazı ve ürünlerle ilgili daha fazla bilgiyi http://www.micropedi.com.tr'den veya 0800 261 10 20 ücretsiz müşteri danışma hattından arayarak alabilirsiniz. MICRO Pedi ayak bakım cihazına aynı zamanda eczanelerden, Watson’s, Özdilek ve Kipa mağazalarından ve N11.com, Hepsiburada, Morhipo online satış sitelerinden de temin edebilmeniz mümkün.


*Basın bültenidir

You May Also Like

9 Yorum

 1. Bu markayı hic duymamistim. Bilgilendirici bir yazı olmuş. Elinize sağlık..

  YanıtlaSil
 2. Bu markayı hic duymamistim. Bilgilendirici bir yazı olmuş. Elinize sağlık..

  YanıtlaSil
 3. Bunu bende denemeliyim sanırım ayaklarım hep supergalardan nası oldu :(

  YanıtlaSil
 4. Bu markayı ilk kez duydum.Denemek lazım :)

  YanıtlaSil